Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Szkoła tańca Gentle View

Warszawa (Mazowieckie)

Opis

KIM JESTEŚMY?

Przede wszystkim miłośnikami tańca. To pasja połączyła nas i pozwoliła stworzyć miejsce o jakim zawsze marzyliśmy, które w 2019 roku wynagrodzone zostało Złotym Orłem w kategorii studia sportowego. 

Razem z Beti współpracę taneczną rozpoczeliśmy w 2019r. Chodź znamy się dość krótko szybko wspólnie jako para najwyższej klasy tanecznej S reprezentowaliśmy kraj na największych turniejach międzynarodowych federacji WDSF  plasując się na drugiej pozycji według rankingu krajowego  oraz w ścisłej 30 najlepszych par z całego świata. 

KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO

Zespół profesjonalistów z najwyższymi klasami tanecznymi i z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jeśli nauka tańca to twoje niespełnione marzenie, wykorzystaj czas i spędź go z nami !

KURS LATINO SOLO DLA PAŃ

To program specjalnie dla Pań. Spalamy zbędne kalorie do rytmu kubańskiej cza czy, tańczymy sambę i inne tańce latynoamerykańskie ucząc się jednocześnie techniki tańca i zmysłowość tańca solo. Zapraszamy!​

KURS TAŃCA TANGO ARGENTINO

świadomość swojego ciała, gibkość i zwinność to cechy, które posiądziesz na naszych kursach. Zadbamy o twoje mięśnie i ulepszymy twój aparat ruchu.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

To połączenie dwóch stylów tańca. Nasz kurs pozwala na opanowanie wszystkich 10 tańców zarówno stylu latynoamerykańskiego jak i standardowego. Zaczynamy od podstaw jednak dla miłośników oferujemy grupę sportową, gdzie oprócz międzynarodowych szkoleń z najlepszymi trenerami świata oferujemy wspólne wyjazdy na turnieje rangi międzynarodowej.

ZOBACZ OFERTĘ DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA DLA DIZECI

Nie zapominamy o najmłodszych oferując im zajęcia taneczne z dwóch stylów: Hip hopu, i tańca towarzyskiego. Dodatkowo prowadzimy grupę sportową dla dzieci, które chciałyby brać udział w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych!

ZOBACZ OFERTĘ DLA DZIECI

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła tańca Gentle View

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie