Sport Gimnastyka Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Taniec w powietrzu w Aerial Dance Studio

Warszawa (Mazowieckie)

Opis

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

Aerial Dance Studio to miejsce spotkań ludzi, których łączy pasja do aerial dance, ludzi którzy szukają unikalnej atmosfery do wspólnych treningów, wzajemnej pomocy i możliwości dzielenia się doświadczeniami.

Taniec na szarfach to wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca. Zajęcia wspomagają nie tylko budowanie siły mięśniowej ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie. W trakcie zajęć nauczysz się lepiej rozumieć swoje ciało, świadomie wykorzystywać odpowiednie partie mięśniowe potrzebne do wykonania danego ćwiczenia. Program zajęć uzależniony jest od stopnia zaawansowania kursantów. Rozpoczynamy od zapoznania się ze specyfiką wiszącego z sufitu materiału, uczymy się wspinać, oswajamy z pozycjami odwróconymi. Krok po kroku przechodzimy od bardziej statycznych do bardzo dynamicznych elementów jak obroty, zjazdy czy spady. Szarfy są niepowtarzalnym rekwizytem, stąd stawiamy na indywidualne podejście do kursantów aby każdy osiągnął sukces, ale w swoim własnym tempie.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Taniec w powietrzu w Aerial Dance Studio

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 16:00 - 19:00
Wtorek Nieczynne
Środa 16:00 - 19:00
Czwartek Nieczynne
Piątek 16:00 - 19:00
Sobota Nieczynne
Niedziela 10:00 - 19:00