Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

FIKOLANDIA Sala Zabaw

Warszawa (Mazowieckie)

Opis

Atrakcje

Armatki pneumatyczne - uwielbiana przez dzieci zabawa, która polega na strzelaniu piłeczkami wykonanymi z gąbki. Trenuje celność za sprawą strzelania do tarczy lub przeciwnika. Przy okazji uczy rywalizacji i tego, że nie zawsze się wygrywa.

 

 

 

Zjeżdżalnia - które dziecko nie lubi zjeżdżać na zjeżdżalni? Wszystkie uwielbiają wdrapywanie się po szczebelkach, a następnie zjazd z wysokości... Świetna zabawa gwarantowana i w przeciwieństwie do zjeżdżalni na placach zabaw, można z niej korzystać niezależnie od pogody i pory roku.

 

 

Trampolina - miejsce, w którym musi się znaleźć każde dziecko, które rozpiera energia. Trampolina pozwoli maluchowi się wyszaleć, zmęczyć, a przy tym wywołać uśmiech na twarzy.

 

Dziecięce duża auta - chłopcy już od najmłodszych lat pasjonują się motoryzacją i pragną usiąść za kierownicą samochodu. U nas to marzenie malucha można w prosty sposób spełnić. Dysponujemy samochodzikami, w których dzieci mogą poczuć się, jak prawdziwi królowie szos. Gwarantujemy, że radość w oczach dziecka spowodowana tym, że kieruje pojazdem będzie bezcennym widokiem!

 

 

Interaktywna mata z grami - to doskonała forma zabawy, która pobudza wszystkie komórki mózgu. Maluch musi wykazać się zręcznością, logicznym myśleniem i doskonałą pamięcią. Mata stymuluje rozwój dziecka i pozwala wykazać się różnymi umiejętnościami - intelektualnymi i manualnymi.

Oferta dla Rodzica

Nasza sala daje również chwilę odpoczynku dla rodzica, który może w tym czasie zrelaksować się oraz skorzystać z naszej kawiarenki i darmowego dostępu Wi-Fi. Rodzicom dajemy do dyspozycji dwa stoliki, kanapę oraz pufy

Urodziny Twojego dziecka w Fikolandii!

Twoje dziecko jest miłośnikiem DOBREJ ZABAWY?

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka?

 

A może odpocząć przy kawie lub herbacie na wygodnej kanapie, a pociecha w tym czasie zajmie się super zabawą na naszej sali?

 Zapraszamy do Fikolandii - najlepszej sali zabaw w Warszawie!

 

Rodzinne urodziny dziecka to doskonała okazja do spotkania z najbliższymi. Babcie i dziadkowie, wujkowie i ciocie oraz kuzyni zbierają się razem, by świętować wspólnie z najmłodszymi członkami rodziny. Choć takie spotkania są bardzo ważne, nie należy zapominać o urodzinach w gronie rówieśników.

Dzieci spędzają codziennie wiele czasu ze sobą podczas lekcji czy zajęć dodatkowych, jednak wspólna zabawa w innych okolicznościach przynosi wiele radości. Dlatego przyjęcia urodzinowe dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością. To znakomity czas, w którym dziecko poznaje się lepiej z rówieśnikami i nawiązuje nowe przyjaźnie. Warto zatem wybrać również taką formę świętowania urodzin. W ten sposób bez problemu połączysz doskonałą zabawę i dużo ruchu w gronie najbliższych przyjaciół.

 

  Zorganizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe    dla dzieci

 

Urodziny dziecka i ich organizacja przerastają Twoje możliwości? Postaw na usługi profesjonalistów.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci rządzą się swoimi prawami; by urodziny dla dzieci sprawiły im najwięcej przyjemności, nie może być zwykłym spotkaniem z poczęstunkiem. Dzieci potrzebują ruchu, zabawy i ciekawych atrakcji. Możesz zapewnić je we własnym zakresie i przygotować specjalne gry oraz fabułę, jednak urodziny dla dzieci w Warszawie wiążą się z wieloma przygotowaniami, które spokojnie możesz zlecić nam.

U nas dziecko i jego goście przeżyją niezapomnianą przygodę - oferujemy szereg atrakcji w specjalnie wyposażonym wnętrzu. Nasi animatorzy doskonale znają potrzeby dzieci i pomogą w zorganizowaniu wspólnych zabaw, a jednocześnie zadbają o bezpieczeństwo. Podczas gdy rodzice będą spokojnie dyskutować przy kawie, dzieci przez kilka godzin mogą poczuć się jak prawdziwi podróżnicy, piraci czy kosmonauci. Jeśli Twoje dziecko spędza dużo czasu przy komputerze i martwisz się, że nie chce bawić się z rówieśnikami, spróbuj ułatwić mu spotkanie z przyjaciółmi w znakomitej atmosferze.

Sala zabaw dla dzieci Fikolandia jest po to, by zapewnić dzieciom doskonałą zabawę. Gwarantujemy, że spotkanie w Fikolandii pozostanie w pamięci Twojej pociechy na długo.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat FIKOLANDIA Sala Zabaw

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek Nieczynne
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 19:00
Niedziela 11:00 - 19:00