Sale zabaw Atrakcje lokalne Sport Gimnastyka Atrakcje lokalne / Sport

Fitness, Sala Zabaw, Siłownia - FitAnimka

Świdnik (Lubelskie)

Opis

Fitness, Sala Zabaw, Siłownia - FitAnimka

Sala Zabaw Małpi Gaj - cała sala wypełniona bezpieczną z miękką podłogą konstrukcją zabawową z torem przeszkód, zjeżdżalniami, tunelami, basenem z kulkami, krzywymi zwierciadłami i sznurkowym tunelem wspinaczkowym. Salę Zabaw uzupełnia aktywny korytarz – służący do komunikacji w klubie, wykorzystywany zarówno do animacji tj. gra w klasy, przeciąganie liny, jak i wsparcie dla treningów. Do dyspozycji dzieci jest też sala urodzinowa przeznaczona na poczęstunki podczas urodzin oraz prowadzenie warsztatów lub zapewniająca intymność mamie z dzieckiem.

Sala gimnastyczna- wyposażona w maty, piłki lekarskie i gimnastyczne, hantle oraz taśmy TRX. Służy do treningów indywidualnych z trenerem oraz zajęć zorganizowanych. W sali znajduje się również innowacyjna podłoga interaktywna przeznaczona do zabawy i edukacji dzieci i młodzieży, używana w wolnym czasie do zabawy oraz podczas urodzin, a także edukacyjne.

Sala cardio- posiadamy bieżnie, orbitreki, rowery, wiosła firm tj. Life Fitness, Techno Gym, Ergo-Fit, Schwinn, Kettler. Wszystko to, co pozwoli Ci na najbardziej efektywny trening kardio!

Sala siłowa- znajduje się w niej podstawowy sprzęt siłowy firm Sewim i Master Sport, tj. brama do rozbudowy mięśni każdej części ciała, maszyna Smitha, atlasy, ławeczki, sztangi i hantle. Wyposażenie pozwoli na wykonanie nawet najbardziej wymagającego treningu!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Fitness, Sala Zabaw, Siłownia - FitAnimka

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
Środa 09:00 - 21:00
Czwartek 09:00 - 21:00
Piątek 09:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00