Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Line Studio Szkoła tańca

Strzelce Opolskie (Opolskie)

Opis

Szkoła Tańca Linestudio ma swoją siedzibę Strzelcach Opolskich i działa na strzeleckim rynku już od kilku lat. Jej założycielami jest światowej klasy para taneczna, reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy , finaliści Mistrzostw Polski oraz  Pucharów Świata.  Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat treningów , wyjazdów sportowych  oraz licznych turniejów tańca chcemy stworzyć niepowtarzalne miejsce,  w którym dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli rozwijać swoją pasję i talent.  Dbamy o jakość merytoryczną prowadzonych przez nas zajęć, dostarczamy najnowszych informacji zgodnych z obowiązującymi trendami. Staramy się aby nauka przebiegała w komfortowych i bezstresowych warunkach, tak żeby taniec był prawdziwą przyjemnością i formą aktywnego wypoczynku.

Strzelce Opolskie to niewielka miejscowość,  jednak wierzymy w to ,że nie tylko w dużych miastach są dobre szkoły i fachowcy. Na niewielkich lokalnych rynkach też, można odnaleźć prawdziwych specjalistów i pasjonatów.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami pomożesz nam stworzyć w Strzelcach Opolskich  ośrodek tańca, który znacząco zapisze się na tanecznej mapie Polski.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA TANECZNE ?

Dzieci od najmłodszych lat z wielka przyjemnością uczestniczą w zabawach ruchowych, połączonych z muzyką.

Taniec stymuluje wzrost hormonu szczęścia- endorfin, co przyczynia się do zwiększenie radości dziecka z podejmowanego ruchu w takt muzyki. To dlatego nawet malutkie dzieci, które nie opanowały jeszcze sztuki chodzenia, z przyjemnością podrygują w rytm muzyki.
Taniec stanowi doskonała formę wyrażania swoich emocji, zaspokaja naturalną potrzebę ruchu dziecka, przez co eliminuje napięcia i stres. Pomaga kształtować prawidłową sylwetkę, kondycję oraz sprawność ruchową. Uczy człowieka lekkości, gracji poruszania się.
Doskonali umiejętność koncentracji, orientacji przestrzennej, ćwiczy pamięć poprzez zapamiętywanie sekwencji różnych kroków oraz zmian kierunków poruszania się.
Dla nieśmiałych to dobra lekcja przełamywania swoich zahamowań. Uczy umiejętności integrowania się z grupą, czasami wymaga uczestnictwa w różnych pokazach oraz konkursach tanecznych. Zajęcia tego typu uczą dobrych manier, w czasie tańca dzieci uczą się odpowiednich zachowań, odpowiedniego do sytuacji sposobu uczesania i ubierania.
Taniec uczy rywalizacji sportowej, radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych, pokory (gdy w grę wchodzą pierwsze przegrane w czasie różnych konkursów tanecznych), ale też nagradza za pracę.

Dlaczego warto zapisać dziecko do Szkoły Tańca Linestudio?

Zajęcia taneczne w naszej szkole prowadzą wykwalifikowani trenerzy, posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu tańca sportowego, przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi oraz doświadczenie w trenowaniu par tanecznych. Potwierdzeniem ich wiedzy oraz umiejętności stanowią międzynarodowe sukcesy oraz tytuły mistrzowskie zarówno własne jak i ich wychowanków.

W naszej szkole tańca zajęcia odbywają się w trzech grupach zaawansowania.

Zajęcia dla dzieci początkujących
Dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe kroki taneczne rożnych tańców. Uczą się prawidłowej postawy ciała, prowadzenia rąk, rozróżniania poszczególnych tańców, stylów tanecznych. Zajęcia są wszechstronne i łączą w sobie różne techniki tańca.

Zajęcia dla dzieci średnio-zaawansowanych
Do tej grupy należą dzieci, które już wcześniej miały kontakt z tańcem. Podczas tych zajęć dzieci doskonalą kroki taneczne poznane na poziomie początkującym, uczą się bardziej skomplikowanych choreografii oraz przygotowują się do tańca w parach.

Zajęcia dla dzieci zaawansowanych
Grupa zaawansowana jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży, którzy planują starować w konkursach tańca towarzyskiego. W trakcie tych zajęć doskonalimy technikę taneczną oraz poznajemy nowe kroki.

Staramy się, aby wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach w Szkole Tańca Linestudio, miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na różnych.

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Line Studio Szkoła tańca

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie