Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

UKS TOP DANCE PRUSZKÓW

Pruszków (Mazowieckie)

Opis

Szkoła tańca dla dzieci i młodzieży

Top Dance to profesjonalna szkoła prowadząca lekcje dla młodych osób, uwzględniająca w swoim grafiku różne grupy wiekowe. Zajęcia prowadzone są w Pruszkowie i okolicach. Aktywność ta stanowi połączenie sportowego ruchu z zabawą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klubu i zapisów na treningi prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Sercem naszej placówki są doświadczeni trenerzy, którzy mają na koncie wiele sukcesów zawodowych. W kadrze Top Dance znajdują się mistrzowie Polski i świata posiadający wieloletnie doświadczenie. Dzięki pedagogicznemu wykształceniu świetnie sprawdzają się w roli nauczycieli, przekonując najmłodszych do regularnych treningów tańca.

Wielu zawodników z naszego klubu bierze udział w prestiżowych turniejach. Najlepsi uczniowie odnoszą sukcesy w ramach konkursów rekreacyjnych klas HGF, turniejów ogólnopolskich, mistrzowskich oraz organizowanych za granicą. Ich zwycięstwa i zdobywane wyróżnienia są znamiennym świadectwem naszej treningowej skuteczności. Top Dance to świetny wybór dla każdego, kto liczy na profesjonalne przygotowanie do aktywności w ramach tej dziedziny.

Szkoła tańca dla dzieci i młodzieży Pruszków

SZKOŁA TAŃCA TOP DANCE W PRUSZKOWIE

Szukasz najlepszej szkoły tańca dla dzieci? Zaufaj profesjonalistom z Top Dance! Gwarantujemy doskonałe warunki do nauki – zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanej młodzieży. Naszą działalność prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego. Dzięki eksperckiej kadrze trenerskiej zajęcia szybko przynoszą upragnione efekty. Nasi uczniowie już na początku swojej kariery mogą brać udział w prestiżowych turniejach. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami branżowymi. Jesteśmy dumni ze swoich zawodników, którzy wiele razy byli liderami polskich rankingów Federacji Tańca Sportowego oraz są aktualnymi mistrzami Polski. Jeśli chcesz zadbać o taneczne sukcesy swojej pociechy, postaw na Top Dance!

Okolice Warszawy to główny obszar naszej działalności – sprawdź, która lokalizacja będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasza szkoła to doskonały wybór także ze względu na idealne warunki do nauki. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji nowoczesną halę sportową, która została wyciszona dla pełnego komfortu treningów. To prawdziwa arena sportowa umożliwiająca dokładne przećwiczenie najbardziej skomplikowanych układów. Szkoła Top Dance współpracuje z najlepszymi specjalistami z branży. Możesz nam zaufać również w zakresie wyboru odpowiedniego obuwia do tańca lub porady trenera fitnessu. Tak jak wszystkie profesjonalne placówki, również Top Dance stawia nacisk na sportowy charakter treningów. Prowadzimy zajęcia, które wspaniale wzmacniają całe ciało i pomagają wypracować idealną koordynację ruchową. Doświadczeni trenerzy wiedzą, w jaki sposób nauczyć dzieci koncentracji i jak zadbać o zdrową rywalizację na parkiecie. Z naszymi zawodnikami jeździmy na warsztaty i zagraniczne zgrupowania, aby stale rozwijać ich umiejętności. Zaufaj profesjonalistom i zapisz pociechę na lekcje, które pomogą jej odkryć w sobie prawdziwą pasję do tańca.

ZAPISY

Cały czas czekamy na zgłoszenia osób pragnących uczęszczać na treningi taneczne – możesz zapisać dziecko na zajęcia także online, korzystając z gotowego formularza. Zapoznaj się z naszym aktualnym podziałem na grupy lub skontaktuj się z nami telefonicznie, aby poznać szczegóły.

GRAFIK

Zapoznaj się z naszym aktualnym grafikiem online. Prowadzimy lekcje z nauki tańca w różnych lokalizacjach (np. Pruszków) – sprawdź, który wariant najlepiej odpowiada Twoim czasowym możliwościom. Grafik jest regularnie aktualizowany na naszej stronie.

AKTUALNOŚCI

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi sukcesami i aktualnie prowadzonymi zapisami do wielu zróżnicowanych grup. Top Dance regularnie poszerza ofertę swojej działalności – sprawdź, co możemy Ci zaproponować i przeczytaj najświeższe newsy.

 

Zajęcia taneczne dla dzieci

Taniec może być prawdziwą pasją dla Twojej pociechy. Zapewnij jej trening na odpowiednim poziomie – doskonałym wyborem będą organizowane przez nas zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nasi trenerzy potrafią w umiejętny sposób połączyć beztroską rozrywkę z fizyczną aktywnością. Organizujemy lekcje dla różnych grup wiekowych, dopasowując ich szczegółowy program do możliwości fizycznych początkujących amatorów tej dyscypliny. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie aktywności do poziomu najmłodszych, dlatego proponujemy aż pięć poziomów zaawansowania dla grup tańca towarzyskiego z nastawieniem na sport. Na zajęcia można zapisać już 4-6-latków, którzy będą poznawać podstawowe choreografie w grupie roztańczonych brzdąców. Maluchy od lat 7 mają możliwość uczęszczania do grupy początkującej, która następnie jest kontynuowana. Dla dzieci posiadających już pewne doświadczenie proponujemy lekcje w grupie sportowej młodszej lub starszej.

KURS – PROPOZYCJA AKTYWNOŚCI DLA TWOJEGO DZIECKA

Zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków

Klub tańca Top Dance prowadzi zajęcia również w szkołach i przedszkolach. Oferta jest skierowana także dla najmłodszych dzieci, które uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy lekcje tańca w Pruszkowie i okolicach, dostosowując ich przebieg do wieku maluchów. Sportowe podejście do tej aktywności wyróżnia nas na tle konkurencji. Na kursie główną rolę odgrywa aktywność ruchowa. Dzięki temu najmłodsi kursanci wzmacniają swoją ogólną kondycję i poprawiają koordynację. Program treningów sprawdzi się nawet w przypadku grup z 3-latkami. Uważamy, że nauka tańca może polegać na umiejętnym połączeniu zabawy z aktywnością fizyczną. Najmłodszym kursantom proponujemy aktywność przy specjalnie dopasowanej muzyce, którą uwielbiają maluchy. Udowadniamy, że już w grupach przedszkolnych można wprowadzać podstawy tańca towarzyskiego, w tym samby, walca czy cha-cha-cha. Top Dance stawia też na swoje własne projekty, przygotowując treningi z wykorzystaniem autorskich choreografii. Dzięki temu taniec sportowy staje się świetną okazją do poznania tańców, takich jak: „makarena”, „czekolada”. Mając na uwadze różny poziom znajomości technik, w grupach dla początkujących trenerzy rozpoczynają zajęcia od dodatkowych, prostych figur edukacyjnych, przechodząc stopniowo do zaznajamiania najmłodszych z tajnikami konkretnego tańca towarzyskiego. Szkoła zajmuje się też organizacją imprez, balów karnawałowych czy spotkań integracyjnych dla dzieci. Dzięki rytmicznej muzyce i podejściu trenerów najmłodsi mają podczas nich okazję poznać bliżej taniec towarzyski.

KURSY TAŃCA DLA DZIECI – PROFESJONALNA KADRA CZEKA

Kurs tańca Pruszków

W Top Dance pracują doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Dzięki sportowemu i pedagogicznemu wykształceniu prowadzone przez nich zajęcia dla najmłodszych są bardzo efektywne. W naszym zespole pracują profesjonaliści z wykształceniem zawodowym, którzy na swoim koncie posiadaj wiele sukcesów. Trenerzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zachęcić początkujących tancerzy do aktywności i jak urozmaicić swoje warsztaty. Nauka tańca w Top Dance jest nakierowana nie tylko na osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, ale także na psychiczne przygotowanie najmłodszych do turniejowej rywalizacji. Trenerzy współpracują z najlepszymi specjalistami w branży, dlatego zapewniają wsparcie również z zakresu psychologii czy wyboru profesjonalnych akcesoriów niezbędnych do treningów.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ POCIECHĘ NA LEKCJE TAŃCA?

Instruktorzy z Top Dance prowadzą zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie i okolicach, które są świetnym przygotowaniem do uczestnictwa w pierwszych turniejach. Podczas nauki najważniejszy jest sportowy charakter aktywności, który uczestnicy lekcji poznają poprzez zabawę. Nasi trenerzy uczą również koncentracji, niezbędnej pod kątem zdrowej rywalizacji. Top Dance udowadnia, że nauka tańca jest najlepszym sposobem na poprawę kondycji fizycznej zarówno u najmłodszych, jak i starszych dzieci. Początkujący kursanci chętnie uczestniczą w lekcjach, ponieważ w przyszłości mogą wiązać się z konkretnymi tanecznymi sukcesami. Kilkuletni uczestnicy są przygotowywani do samodzielnego zatańczenia na pokazach tanecznych oraz ogólnopolskich turniejach odpowiednich grup wiekowych. Udowadniamy, że warto postawić na profesjonalne kursy dla młodych – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Nauka tańca Pruszków

ZAJĘCIA DLA DZIECI W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych amatorów tańca – chętnie nawiążemy współpracę z placówkami edukacyjnymi. Nasza nauka opiera się na zabawach ruchowych, w tym autorskich tańcach makarena, czekolada itp. Staramy się wprowadzać różne dyscypliny tańca, np. rock n roll, polka czy disco. Sukcesywnie wprowadzamy też elementy tańca towarzyskiego – głównie cha cha, samby i walca. Zajmujemy się organizacją karnawałów, pokazów tanecznych i pikników dla dzieci. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma placówkami – zapewniamy atrakcyjne warunki.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Profesjonalny kurs dla dzieci powinien łączyć w sobie elementy treningu sportowego z zabawą. Doświadczeni trenerzy z Top Dance wiedzą, jak zachować równowagę między tymi dwoma czynnikami, dzięki czemu prowadzone zajęcia są bardzo efektywne. Taniec towarzyski to doskonały wybór dla młodych amatorów tej dyscypliny, którym zależy na osiągnięciu sukcesów. Jesteśmy prawdziwym klubem sportowym, dlatego już na pierwszych zajęciach przygotowujemy uczestników do fizycznej aktywności. Staramy się urozmaicać program ćwiczeń dla dzieci, aby przede wszystkim były one interesujące dla młodych kursantów. Jeśli chcesz zadbać o lepszą kondycję swojej pociechy, postaw na naszą ofertę. Propozycja od Top Dance jest skierowana zarówno dla amatorów, jak i dla młodzieży z doświadczeniem. Na naszych zajęciach uczestnicy poznają tańce towarzyskie – obowiązuje podział na dwa style, czyli standardowe oraz latynoamerykańskie. Do pierwszej grupy zalicza się walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep, a do drugiej: cha cha cha, samba, rumba, paso doble i jive. W przeciwieństwie do większości klubów, u nas poszczególne treningi są nauczane przez prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie.

TANIEC TOWARZYSKI W PRUSZKOWIE

Jedną z ciekawszych form sportowej aktywności, którą możesz zaproponować swoim pociechom, jest taniec towarzyski. Szkoła Top Dance wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych kursantów. U nas już od pierwszych lekcji maluchy uczą się podstaw.

Dbamy o to, aby prowadzone przez profesjonalistów lekcje choreografii i kroków był dla nich samą przyjemnością. Nasza kadra ma pedagogiczne doświadczenie, które pomaga dotrzeć do każdego młodego uczestnika. Prowadzimy zajęcia poprzez zabawę, jednakże to sportowa aktywność jest dla nas priorytetem. Najmłodsi kursanci poznają konkretne style tańców i świetnie się bawią przy akompaniamencie swoich ulubionych melodii.

Kładziemy szczególny nacisk na efektywność naszych zajęć, korzystając z profesjonalnych akcesoriów sportowych. Dodatkowym atutem jest nowoczesna sala do ćwiczeń – jeśli chcesz przekonać się, jak powinien wyglądać idealny parkiet, koniecznie nas odwiedź. Taniec towarzyski wspaniale wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Nasza profesjonalna kadra zapewnia dzieciom i młodzieży treningi nakierowane na poprawę kondycji. Specjalnie przygotowane ćwiczenia oddziałują również na psychiczne przygotowanie do zdobywania umiejętności z tej dyscypliny.

Trenerzy pomagają wzmocnić motywację i uczą utrzymywania koncentracji. Dzięki temu dzieci są lepiej przygotowane do rywalizacji podczas konkursów czy turniejów.

Taniec towarzyski dla dzieci

TANIEC TOWARZYSKI DLA MŁODZIEŻY PRUSZKÓW

Taniec towarzyski dla młodzieży

Nasi najlepsi zawodnicy biorą udział w popularnych turniejach, na których odnoszą satysfakcjonujące sukcesy. Doświadczeni trenerzy z Top Dance wiedzą, w jaki sposób rozwijać umiejętności młodych kursantów. Na zajęciach są wykorzystywane sportowe akcesoria, takie jak elastyczne gumy i ciężarki.

Taniec towarzyski nie opiera się wyłącznie na trenowaniu nowych figur i choreografii. Nasza kadra kładzie nacisk nie tylko na prawidłową technikę, ale także ćwiczenia rozwijające wytrzymałość psychiczną. Regularnie prowadzimy symulację turniejów, które mają za zadanie nauczyć kursantów zdrowej rywalizacji i umiejętności utrzymania koncentracji na najwyższym poziomie. Dzięki temu już od najmłodszych lat początkujący tancerze są przygotowywani do osiągania zawodowych sukcesów.

W przypadku zajęć dedykowanych przedszkolakom zachowujemy balans między tańcami zabawowymi a towarzyskimi. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych lekcjach, sukcesywnie poprawiając swoją ogólną kondycję fizyczną.

Nauka w Top Dance rozpoczyna się od najprostszych choreografii, aby z czasem przejść do bardziej złożonych układów i skomplikowanych kroków. Prowadzimy zajęciach dla grup o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu trenowanie szybko przynosi upragnione rezultaty. To z kolei przekłada się na sukcesy zawodników w trakcie ogólnopolskich czy też międzynarodowych turniejów.

Masz już 12 lat lub więcej? Pewnie zastanawiasz się, czy nie jest za późno na naukę tańca od podstaw? A może masz już doświadczenie w innych stylach tanecznych i chciałabyś spróbować swoich sił w nowych kategoriach? Od zawsze chciałeś zająć się tańcem towarzyskim, ale nie miałeś odwagi? Z całą pewnością zajęcia w UKS Top Dance są właśnie dla Ciebie! Mamy specjalną ofertę dla młodzieży. Prowadzimy doszkalające lekcje dla nastolatków, gdzie w przyspieszonym tempie uczymy podstaw. Wszystko to pozwala na szybszą integrację z pozostałymi uczestnikami oraz starty na turniejach tańca. Nasze kursy są nastawione na sport, przygotowują młodzież do rywalizacji na turniejach. Ponadto oferujemy sportowe przygotowanie aż na 5 poziomach. Swoją działalność prowadzimy nie tylko w głównej siedzibie w Pruszkowie, ale również w innych lokalizacjach – zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć.
Dbamy o dobre samopoczucie dzieci i młodzieży – współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży. Nasi młodzi kursanci mogą liczyć na wsparcie psychologa sportowego i trenera fitness. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie psycho-fizyczne, między innymi poprzez symulację turniejów. Obowiązuje podział na 2 grupy najstarsze, w których prowadzimy zajęcia typowo sportowe, oraz 3 grupy początkujące w ramach sportu przygotowawczego. Stopniowo oswajamy naszych młodych tancerzy ze światem tanecznych rywalizacji. Początkowe grupy rywalizują w turniejach rekreacyjnych HGF, a bardziej doświadczeni kursanci walczą o tytuły mistrzowskie.

Taniec sportowy

Top Dance to klub tańca sportowego z siedzibą w Pruszkowie, która stawia na przygotowanie tancerzy pod kątem sportu. W przeciwieństwie do innych klubów tego rodzaju, w Top Dance kładziemy szczególny nacisk na sportowy charakter tańca. Jesteśmy świetną alternatywą wobec mniej profesjonalnych kursów, w których liczy się tylko zabawa. Przyjazna atmosfera panująca na treningach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów sprzyja szlifowaniu talentów i rozwijaniu pasji dzieci biorących w nich udział. Top Dance stara się zaspokoić potrzeby wszystkich członków, oferując zajęcia na 5 poziomach, dostosowanych do stopnia zaawansowania i wieku uczestników. Są to:

 • – roztańczone brzdące (4-6 lat),
 • – początkująca od 7,
 • – początkująca kontynuacja,
 • – sportowa młodsza,
 • – sportowa starsza.

Dzięki udziałowi w poszczególnych grupach w klubie tańca dzieci nie tylko podejmują aktywność fizyczną, ale też mają możliwość integrowania się z rówieśnikami i poznawania tajników tej dyscypliny. Poza tym ośmielają się, uczą zasad fair play i rozwijają swoją wyobraźnię.

TANIEC SPORTOWY PRUSZKÓW - RÓŻNORODNA OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH

Oferta klubu Top Dance skupia na nauce podstaw tańca towarzyskiego, kierując uwagę szczególnie na dyscypliny tańca sportowego, takie jak:

 • – samba i cha-cha, rumba, paso doble, jive – tańce latynoamerykańskie;
 • – walc angielski, tango, wiedeński, foxtrot i quickstep – nazywane inaczej tańcami standardowymi;

Najmłodsi uczestnicy zajęć również poznają podstawy takich dyscyplin jak:

 • – disco – energiczny taniec sportowy wywodzący się z lat 70.;
 • – hip-hop – choreografie w tym stylu wykonywane są przy muzyce hiphopowej i rapie;
 • – polka – popularna i wywodząca się z Czech;
 • – rock & roll – dynamiczne figury wykonywane przy muzyce rock and roll.

Taniec sportowy dla najmłodszych

TOP DANCE – PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TAŃCA SPORTOWEGO

Taniec sportowy Pruszków

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia, gdzie w centrum stawia się taniec sportowy, zapraszamy do UKS Top Dance w Pruszkowie. Nowoczesna, wyciszona i wyłożona drewnianym parkietem hala o powierzchni użytkowej 982,34 m², sprawia, że uczestnicy uczą się kroków danej dyscypliny z dużym zaangażowaniem, pod czujnym okiem trenera. Swoją pasję mogą rozwijać każdego dnia, gdyż sale są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach: 17.00-21.00. Start w karierze zawodowego tancerza sportowego ułatwia z pewnością udział w turniejach mistrzowskich, organizowanych na poziomie krajowym (w ramach Federacji Tańca Sportowego FTS) oraz międzynarodowym (w ramach Federacji WDSF). To właśnie w nich biorą też udział uczestnicy warsztatów organizowanych przez Top Dance, zdobywając często wysokie miejsca i wyróżnienia. Nasi tancerze są aktualnymi mistrzami Polski w kategorii dziecięcej oraz prowadzą w polskich rankingach sportowych. Sukcesy są owocem pracy dzieci uczęszczających regularnie na spotkania taneczne, jak i trenerów, którzy poświęcają wiele uwagi każdemu uczestnikowi, rozpoznając, a następnie rozwijając jego mocne strony. Indywidualne podejście do każdego trenującego sprawia, że ma ono większe możliwości rozwoju.

TOP DANCE – NAJLEPSZA KADRA TRENERSKA

Treningi z tańca towarzyskiego w Top Dance prowadzone są przez profesjonalną, posiadającą wieloletnie doświadczenie kadrę. Eksperci nie tylko szkolą dzieci w zakresie tańca, ale też przygotowują do pracy innych trenerów i sędziów. W uczniowskim klubie sportowym z okolic Warszawy z najmłodszymi pracują, między innymi:

 • – członek komisji Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego (MZTS) ds. tancerzy rekreacyjnych, oraz członek komisji Federacji Tańca sportowego ds. rywalizacji sportowej
 • – przewodniczący komisji ds. antydopingu w FTS,
 • – szanowany w środowisku wykładowca,
 • – kierownik kursów dla instruktorów tańców sportowych i dziecięcych,
 • – wykwalifikowani trenerzy.

Mimo że siedziba szkoły Top Dance mieści się w Pruszkowie, to zajęcia prowadzone są również w okolicy (Grodzisk Mazowiecki, Michałowice, Stara Wieś, Warszawa, Zaborów, Leszno), we współpracy z innymi placówkami. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w naszej szkole pracują eksperci, którzy specjalizują się ściśle w danej dziedzinie, prowadząc treningi właśnie jej poświęcone. Dzięki latom praktyki stosują oni skuteczne materiały pomocnicze i narzędzia (np. ciężarki i gumy elastyczne), dbając o to, żeby lekcje rozwijały różnorodne zdolności uczestników kursów, wspomagając przy tym ich wytrzymałość psychiczną i aerobową. W klubie Top Dance są organizowane zajęcia z trenerami personalnymi dbającymi o przygotowanie fizyczne tancerzy oraz psychologiem sportu, prowadzącym warsztaty również dla rodziców zawodników. Taniec sportowy wiąże się również z umiejętnością współpracy z partnerem, na którą także zwracają uwagę profesjonalni trenerzy z Top Dance. Uczą młodych uczestników budować relacje partnerskie, oparte na zaufaniu i poszukiwaniu kompromisów. Szukając miejsca, w którym na pierwszym miejscu stawia się dobro dziecka i podnoszenie jego umiejętności w zakresie tańca sportowego, warto zapoznać się z ofertą szkoły Top Dance z Pruszkowa.

Taniec sportowy kadra

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat UKS TOP DANCE PRUSZKÓW

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 17:00 - 21:00
Wtorek 17:00 - 21:00
Środa 17:00 - 21:00
Czwartek 17:00 - 21:00
Piątek 17:00 - 21:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne