Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Taniec Dzieci - Zapraszamy!

Poznań (Wielkopolskie)

Opis

PRZEDSZKOLAKI

DZIECI W WIEKU 4-6 LAT

Szkoła Tańca Prestiż wyspecjalizowała się w przekazywaniu pozytywnych wartości tańca także najmłodszym. Zapoznajemy przedszkolaków z frajdą jaką daje muzyka i ruch. W formie zabawy uczymy prostych elementów tańca i krótkich choreografii. Taka forma nauki ma na celu przede wszystkim sprawić dziecku wiele radości, a następnie przygotować pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i figur. Dzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą profesjonalne warunki do rozwijania swoich ukrytych umiejętności. Jednocześnie zajęcia te w wyjątkowy sposób urozmaicają czas łącząc funkcję rozwojową z zabawą.

TANIEC DZIECI

ZOBACZ PEŁEN PROGRAM ZAJĘĆ >> http://www.taniecdzieci.pl/przedszkolaki/program-zajec

Stanęliśmy naprzeciw potrzebom przedszkolaków stwarzając dla tej grupy wiekowej niepowtarzalną ofertę zajęć tanecznych. A w programie między innymi:

  • podstawowe elementy tańców tj: samba, cha-cha, rock & roll, jive, twist, pasodoble, walc wiedeński, foxtrot, polka, krakowiak, hip-hop, modern jazz, współczesny
  • improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu
  • zabawy taneczne wzmacniające prawidłową postawę
  • rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej za pomocą metod R. Labana i C. Orffa
  • ćwiczenia z zakresu techniki ruchu - elementy baletu

TANIEC JUNIORÓW

TAK RODZI SIĘ PASJA

Zapraszamy dzieci od 7 lat do naszych grup tanecznych. Oferujemy wiele stylów. Wszystko zależy od upodobań dziecka i jego preferencji muzycznych. Prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego, nowoczesnego, street dance oraz tworzymy formacje taneczne. Każdy styl do doskonała forma aktywności i sposób na nowe znajomości. W naszej szkole pokazujemy młodym ludziom, że spędzanie wolnego czasu w ruchu z grupą rówieśników przy dobrej muzyce to niesamowita frajda. Wszystko dzięki naszym instruktorom. To osoby z pozytywną energią i pasją, która łatwo się udziela.

W ofercie:

- Taniec towarzyski,

- taniec nowoczesny,

- dance hall, 

- hip-hop,

- modern jazz

- laboratorium tańca

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Taniec Dzieci - Zapraszamy!

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 22:00
Wtorek 09:00 - 22:00
Środa 09:00 - 22:00
Czwartek 09:00 - 22:00
Piątek 09:00 - 22:00
Sobota 09:00 - 22:00
Niedziela 09:00 - 22:00