Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Szkoła Tańca Discofox Poznań - kursy tańca, taniec dla dzieci, turnieje taneczne, taniec towarzyski

Poznań (Wielkopolskie)

Opis

SZKOŁA TAŃCA POZNAŃ

Kursy Tańca Poznań

Discofox Dance School Szkoła Tańca Klub Sportowy dla dzieci i dla dorosłych.

Szkoła Tańca finalistów Mistrzostw świata Tańca par 2016!

Pierwsza w Poznaniu Szkoła specjalizująca się w dyskotekowym tańcu Discofox, modern , jazz, disco dance oraz innych technikach tanecznych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Klub sportowy stworzony dla przyszłych tancerzy, zarówno dla tych, którzy są bardzo ambitni, jak i tych, którym wydaje się, że na turniejową karierę taneczną już za późno.

Jesteśmy jedyną w Poznaniu certyfikowaną szkołą tańca specjalizujące się w lekcjach indywidualnych i w Pierwszym Tańcu. Uczymy zarówno pary ślubne przygotowujące choreografie weselną, jak i również singli nie mających partnera do tańca. Indywidualne kursy to dla Nas najbardziej efektywny sposób nauki, nie tylko dla początkujących, ale także ambitnych tancerzy!

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA AKTULANE ZALECENIA,OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY ONLINE LUB TELEFONICZNE NA ZAJĘCIA.

TEL. 729 247 991

Instruktorzy nie obsługują zapisów oraz rezerwacji w czasie prowadzenia zajęć. Najlepsze godziny, by dzwonić i zadawać pytania są od 15:00 do 17:00. Jeśli te godziny nie pasują zachęcamy do kontaktowania się w przerwach według grafiku na naszej stronie internetowej.

Z CHĘCIĄ PAŃSTWU POMOŻEMY, INSTRUKTORZY POMIMO DROBNYCH OGRANICZEŃ, ZAWSZE ZNAJDĄ DLA PAŃSTWA CZAS 

—————————————————————————————

 

UWAGA! NOWOŚĆ KURSY INTERNETOWE !!! 

Szanowny Kliencie! Postanowiliśmy wyjść naprzeciw obecnym okolicznościom! Przez wiele lat na kursach słyszeliśmy iż nie pamiętacie tego co było na zajęciach, nie pamiętacie szczegółów związanych z daną figurą, nie wiecie, jak się uczyć w domu i powtarzać. Otóż teraz znaleźliśmy rozwiązanie. Poziom 1 podstawowy oraz Poziom 2 oraz Poziom 3 na naszym kanale dostępny po odblokowaniu. Zachęcamy by ćwiczyć i rozwijać się, także dla Waszego zdrowia wewnętrznego.

Taniec współczesny, modern, contemporary oparty na zasadach tańca klasycznego, a jednocześnie przeciwstawiający się im, zrewolucjonizował taniec na początku XX wieku i stał się obok tańca jazzowego podwaliną pod inne techniki tańca.
Na zajęciach używamy techniki Marty Graham, oraz wiele współcześniejszych technik, chcemy aby  taniec Waszych pociech był pełny emocji, a jednocześnie rozwijał je fizycznie i muzycznie.

Modern/ contemporary to techniki bardzo charakterystyczne oparte na swingach, zawieszeniach, naturalnym pędzie ludzkiego ciała, gdzie ważna jest praca centrum, ale również interpretacja muzyki, daje Nam dużą dowolność, gdzie tańczymy do frazy, a nie do ósemkowych i beatowych rozliczeń jazzowo, hip hopowych.

URODZINY

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego Dziecka?

Zapraszamy dzieci na fantastyczne Przyjęcia Urodzinowe.

 

W zależności od Państwa oczekiwań zorganizujemy dla Waszej pociechy i jej przyjaciół specjalne atrakcje i animacje.

Doświadczeni instruktorzy zadbają o zabawy i rozrywkę dostosowaną do wieku dzieci. Urodziny odbywają się w naszej szkole tańca. Do wyboru mamy 3 sale z lustrami.

 

Dzieci uczestniczą w przygotowanej lekcji tańca w wybranym stylu lub do ulubionych piosenek.

DLA DZIECI OD 6 DO 12 LAT!

Style taneczne do wyboru:

• zumba

• latino

• modern

• hip hop

• jazz

• balet

Dodatkowo instruktorzy przygotowują różne konkursy i zabawy taneczno-ruchowe.

 

W ramach przyjęcia urodzinowego zapewniamy:

• 2h zabawy tanecznej

(45min zajęcia taneczne)

• organizację przyjęcia wg wcześniej ustalonego scenariusza

• drobne upominki dla solenizanta i jego gości

• dyplomy ukończenia kursu tanecznego dla każdego dziecka

• do dyspozycji szatnie oraz sanitaria

 

Poczęstunek, tort oraz dekorację sali we własnym zakresie!

Istnieje możliwość rozbudowania oferty o dodatkowe atrakcje i catering.

W zależności od Państwa oczekiwań – dekorację sali możecie Państwo dostarczyć we własnym zakresie lub za dodatkową opłatą zlecić nam ich przygotowanie.

Koszt lekcji tańca z animacją ruchową 390 zł – maksymalnie 15 osób.

Szczegóły można uzgodnić telefonicznie pod numerem: 729416049 

Na zajęciach tańca dla dzieci stawiamy na technikę, feeling, interpretacje muzyki, tańczymy w grupie, solo, improwizujemy, bawimy się tańcem, tańczymy także w duetach, nasi zawodnicy jeżdżą już na zawody krajowe w solo i duetach, ale oczywiście nie jest to obowiązkowe, każdy może rozwijać się na swój sposób.

Nasz instruktor tańca

Instruktor Łukasz o solidnych podstawach klasycznych, uczeń Szkoły Tańca Współczesnego, założyciel Teatru Tańca i Szkoły Tańca z solistami Polskiego Teatru Tańca, uczestnik wielu szkoleń, warsztatów, z tańca współczesnego, jazzowego oraz tańca fizycznego, tancerz formacji Broadway Jazzowej, wieloletni instruktor tańca, który od lat skupia się na osobach zarówno dorosłych i młodych i w każdych widzi potencjał, nie tylko w osobach podatnych na naukę tańca. Nasza Szkoła i klub sportowy, chce udowodnić, że można tańczyć na wysokim poziomie w każdym wieku jeśli się tylko tego chce.

Uczymy tanca nie tylko dla samorealizacji ale także z powodzeniem wystawiamy na zawodach krajowych ModernJazz, Disco Dance, Ballet Pointe w organizacji IDO.

Stawiamy na małe grupy i zajęcia wielopoziomowe.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Tańca Discofox Poznań - kursy tańca, taniec dla dzieci, turnieje taneczne, taniec towarzyski

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 22:00
Wtorek 10:00 - 22:00
Środa 10:00 - 22:00
Czwartek 10:00 - 22:00
Piątek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela Nieczynne