Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Atrakcje lokalne / Sport

Paintpark - Paintball Podkowa Leśna

Podkowa Leśna (Mazowieckie)

Opis

NIEZAPOMNIANE eventy, imprezy integracyjne i okolicznościoweWyszalej się na najlepszym polu do paintballa na zachód od Warszawy!

2ha perfekcyjnie przygotowanego terenu

Nasze pole to mnóstwo budowli, przeszkód i schronów, ulokowanych w dużej części w lesie – zbudowaliśmy je od podstaw pod kątem maksymalizacji frajdy i zabawy z paintball’a i gier zespołowych, a lokalizacja i wszystkie wymagane zezwolenia gwarantują Wam wygodny dojazd i mega fajną, niezapomnianą zabawę!

 

Infrastruktura stworzona do niezapomnianych imprez

Grille, nowoczesne i dobrze utrzymane markery i akcesoria do paintball’a, buggy, duuuże ognisko, ogromny teren pośród niczego – możecie strzelać, imprezować, jeździć, tańczyć do późna – nikt nie będzie Wam przeszkadzać ani mieć żadnych pretensji!

Gwarancja super wrażeń bez względu na pogodę

Kilka budynków przygotowanych do zabawy nawet 100 osób, mundury i ubiory na miejscu, parasole, duuuuże stoły biesiadne – u nas nie musicie martwić się, „czy będzie pogoda”. Mamy narzędzia żeby zorganizować Wam super imprezę bez względu na pogodę – i nie zawahamy się ich użyć!

DOSKONAŁA LOKALIZACJA: 10km od Warszawy!

Paintpark położony jest przy samej trasie 719 między Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim… Pośród niczego! Nikt nie będzie Wam przeszkadzać

 

Gołębia 42, 05-807 Podkowa Leśna

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Paintpark - Paintball Podkowa Leśna

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie