Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

Male Peru Grzegorz Król

Piotrowice (Wielkopolskie)

Opis

ALPUNIO SALA ZABAW DLA DZIECI!

Alpunio powstało z myślą o dzieciach w różnych przedziale wiekowym, dlatego u nas świetnie będą bawić się maluchy i te większe pociechy. Wiele kolorowych zabawek i nietuzinkowa konstrukcja drewniana zapewnią wiele atrakcji.

Będziemy prowadzili wiele imprez dla dzieci i warsztatów, u nas dzieci będą miały możliwość nauczyć się czegoś nowego podczas eksperymentów naukowych, udekorować świąteczne pierniczki, babeczki, jajeczka, zabawić się na balu karnawałowym, na disco itp.

Oczywiście nie może zabraknąć przyjęć urodzinowych, a na nich jeszcze więcej atrakcji!!!zapewniamy, że będą to niezapomniane urodziny Twojego dziecka, szczegóły znajdziesz w zakładce Urodziny w Alpuniu.

W Alpuniu jest również mini bar z napojami, pyszną kawą i świeżymi wypiekami oraz wiele innych przekąsek dla naszych małych klientów i ich opiekunów. Kawa lub herbata gratis dla opiekuna, aby umilić Wam czas w Alpuniu!

URODZINY W ALPUNIU

Pozwól dziecku przeżyć wspaniałe urodziny w naszym Alpuniu, a będziesz widział jego szczęśliwą buzię przez całą imprezę!

U nas do imprez urodzinowych podchodzimy indywidualnie, jeśli masz jakieś specjalne życzenia – spełnimy je!

 

Podstawowa wersja urodzin:                                                  Dodatkowe opcje:
18 zł za 2,5 godziny od dziecka                                                   Animacje, piniata, zamykanie w bańce, plener z ogniskiem, szczegóły w cenniku

- Wejście gratis dla solenizanta
- Zaproszenia
- Zabawa z Alpuniem
- Napoje dla dzieci
- Popcorn robiony przy dzieciach
- Zabawa w bańki mydlane
- Disco przy muzyce i kolorofonie
- Malowanie twarzy
- Przebrania do grupowego zdjęcia

ALPAKOTERAPIA

W naszej ofercie znajduje się również dziedzina zooterapi – alpakoterapia, która na tą chwilę „wypiera” tradycyjną dogoterapię i inne w leczeniu takich chorób jak:

* depresja
* zaburzenia lękowe
* nerwica
* autyzm dziecięcy
* ADHD
* mózgowe porażenie dziecięce
* upośledzenie intelektualne

Łatwość tych zwierząt w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i zwierzętami wpływa na poprawę samopoczucia człowieka w sferze psychicznej, emocjonalnej, poznawczej. Alpaki dają się przytulać, głaskać, są miękkie i delikatne w dotyku, nie wykonują gwałtownych ruchów, co ułatwia pracę z nimi. Odwiedzamy szkoły, przedszkola i inne placówki, jak również zapraszamy na terapię na miejscu.

ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Zapraszamy również do urządzenia w Małym Peru innych imprez, np. Komunie, Chrzciny, Roczek, Salę jak i jej wystrój dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Koszt wynajmu Sali jest uzależniony od terminu imprezy oraz ilości godzin. W celu uzyskania większej ilości informacji oraz rezerwacji proszę o kontakt mailowy biuro@maleperu.pl lub telefoniczny:

ZAPROŚ ALPAKI DO SIEBIE

Chcesz gościć Alpaki na swoim ogródku? Prawda, że to brzmi niesamowicie? Jest to możliwe, a tą pozycję naszej oferty kierujemy szczególnie przy okazji imprez, które organizowane są we własnych domach jak również odwiedzamy na Wasze zaproszenie przeszkolą, szkoły i inne placówki publiczne oraz prywatne. Nasz pobyt u Was będzie niezwykłą atrakcją dla Twoich gości, Alpaki zaprezentują swoje umiejętności w przebraniu i umilą czas gościom. To dopiero atrakcja!

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Male Peru Grzegorz Król

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 18:00
Wtorek 12:00 - 18:00
Środa 12:00 - 18:00
Czwartek 12:00 - 18:00
Piątek 12:00 - 18:00
Sobota 12:00 - 18:00
Niedziela 12:00 - 18:00