Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Bujakowski Z. Centrum Tańca

Piotrków Trybunalski (Łódzkie)

Opis

„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.”

Centrum Tańca – Z. Bujakowski oferuje  udział dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-13 lat w pracy Dziecięcych Zespołów Tańca Estradowego prowadzonych w oparciu o technikę tańca demi-klasycznego, współczesnego i akrobatyki.

Dla młodzieży proponujemy udział w pracach Młodzieżowego Teatru Tańca prowadzonego w oparciu o techniki tańca klasycznego, modern-jazz, wspólczesnego i stepu.

Zainteresowanych nauką i uprawianiem sztuki tańca towarzyskiego zapraszamy do Klubu Tańca Towarzyskiego, gdzie podczas treningów opracowywane są choreografie poszczególnych tańców towarzyskich, jak również choreografie formacji tańca towarzyskiego.

Dla osób chcących nauczyć się tańca towarzyskiego i wirować na parkietach proponujemy kursy tańca towarzyskiego I , II i III stopnia.

Młodym parom proponujemy naukę I tańca i opracowanie choreografii tanecznej w celu uświetnienia imprezy weselnej i przeżycia niezapomnianych chwil.

Dla młodzieży chcących zdawać na studia artystyczne oferujemy konsultacje z zakresu tańca narodowego, klasycznego i współczesnego, których znajomość jest konieczna do Wyższych Szkół Aktorskich i innych szkół artystycznych.

Panów i Panie zapraszamy na zajęcia „Aerobik-Dance” na których poprawicie swoją kondycję fizyczną i zgubicie zbędne kilogramy swojej wagi. Zajęcia te prowadzone są w oparciu o gimnastykę i gimnastykę akrobatyczną oraz taniec towarzyski, co uatrakcyjnia nasze zajęcia.

ORGANIZUJEMY POKAZY TANECZNE NA ZLECENIE RÓŻNYCH INSTYTUCJI ORAZ OSÓB INDYWIDUALNYCH/ 18-URODZINY. PRZYJĘCIA WESELNE, PIKNIKI/

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Bujakowski Z. Centrum Tańca

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie