Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Royal Dance Center

Opole (Opolskie)

Opis

Royal Dance Center powstało dzięki Tomaszowi i Annie Nawrockim, profesjonalnym tancerzom i dyplomowanym instruktorom tańca

Od tego czasu studio stało się najlepszym miejscem do tańca niemal wszystkich styli i technik.

Nasze studio oferuje wiele zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,a w tym także osobno dla kobiet. Niezależnie od tego, czy chodzi o zabawę, czy też o rozwijanie techniki i umiejętności, zapewniamy pełny harmonogram zajęć, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Siedziba główna naszego studia


Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy dwie profesjonalnie wyposażone lustrzane sale taneczno-akrobatyczne. Do każdej z sal przydzieliliśmy oddzielną szatnię. Zapewnia to komfort naszym tancerzom i nie krzyżuje dróg komunikacyjnych. Dodatkowo każdy z tancerzy przychodzący do studia otrzymuje kluczyk do szafki, w której może pozostawić swoje rzeczy. Oddzielne toalety damska i męska są wyposażone w pełen węzeł sanitarny z natryskami włącznie. Dodatkowo korzystamy z sal: Akrobatycznej oraz Baletowej na Wydziale Wychowania Fizycznego Politechniki Opolskiej mieszczącej się przy ul. Prószkowskiej 76 w Opolu.

Pozostałe oddziały:

  • Głubczyce - Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 24, III piętro.
    Do dyspozycji mamy dwie sale taneczne: dużą i małą oraz szatnię wraz z toaletą. Imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego organizujemy na sali widowiskowej.
  • Głogówek - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Stefana Batorego 10. Do dyspozycji mamy trzy sale taneczne: muzyczną, taneczną i widowiskową na której również organizujemy imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Royal Dance Center

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 16:00 - 22:00
Wtorek 16:00 - 22:00
Środa 16:00 - 22:00
Czwartek 16:00 - 22:00
Piątek 16:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela Nieczynne