Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Scorpion Dance Team

Opole (Opolskie)

Opis

Scorpion Dance Team to szkoła tańca oraz zawodowa grupa taneczna działająca na terenie Opola i okolic. Półfinaliści 8. edycji Mam Talent, wielokrotni mistrzowie Polski, mistrzowie Europy, mistrzowie świata.

Od 20 lat prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. W naszej szkole tancerze uczą się w grupach o różnym poziomie zaawansowania od początkujących aż po reprezentacyjne, które biorą udział w mistrzostwach Polski, Europy i świata oraz castingach do programów telewizyjnych takich jak Got to Dance, czy Mam Talent. Poza regularnymi zajęciami w tygodniu oferujemy letnie i zimowe obozy taneczne, wyjazdy na występy, turnieje i festiwale, oraz warsztaty z choreografami znanymi na całym świecie i uczestnikami programów takich jak You Can Dance.

Tancerze w naszej szkole mają możliwość rozwijania się w stylach Disco Dance, Street Dance, Baby Dance, a także w akrobatyce prowadzonej specjalnie pod kątem tańca artystycznego, jak i w treningach fitness i cardio. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Prószkowie, Jełowej, Komprachcicach, Dobrzeniu Wielkim i Tułowicach.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Scorpion Dance Team

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie