Sport Siatkówka Atrakcje lokalne / Sport

AKADEMIA SIATKÓWKI KURIAN

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie)

Opis

Akademia Siatkówki KURIAN jest szkółką siatkarską mającą na celu naukę podstaw techniki i gry w piłkę siatkową i została założona z myślą o wszystkich dzieciach, młodzieży i dorosłych!!!

 

Proponujemy profesjonalny trening piłki siatkowej prowadzony przez Adama Kuriana byłego zawodnika takich klubów jak AZS Olsztyn, Jastrzębski Węgiel, posiadającego uprawnienia wydane przez Ministra Sportu i Turystyki – trenera II klasy piłki siatkowej.

spierając piłkę siatkową pragniemy spełnić dziecięce marzenia o czynnym uprawianiu sportu i sportowych sukcesach. Celem szkółki jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci oraz wychowanie poprzez uczciwą sportową rywalizację. W dzisiejszych, pełnych agresji czasach, ma to szczególnie istotne znaczenie. Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych boiskach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Ukończenie szkolenia w Akademii Siatkówki KURIAN da wszystkim młodym absolwentom gruntowne przygotowanie do dalszej kariery siatkarskiej.

 

Jakość i efektywność szkolenia potwierdzają wyniki naszych zawodników. Od wielu lat nasi zawodnicy są MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA, we wszystkich kategoriach wiekowych oraz zajmują czołowe miejsca w Polsce!

Jako jedyni w Olsztynie zapewniamy:

 

szkolenie na wysokim poziomie oraz najlepsze wyniki sportowe;

treningi na profesjonalnych obiektach;

najlepszych trenerów, z wieloletnim doświadczeniem sportowym i szkoleniowym;

pełną ścieżkę edukacyjną dla zawodników już od szkoły podstawowej;

najlepszy sprzęt sportowy i profesjonalne trenażery wspomagające efektywność nauki piłki siatkowej;

prestiż i jakość na najwyższym poziomie.

kurianvolley@wp.pl
+48 661 119 059
+48 695 034 802

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat AKADEMIA SIATKÓWKI KURIAN

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie