Park rozrywki Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

STUDIO KIDS - Centrum rodzinnej rozrywki

Nysa (Opolskie)

Opis

CENTRUM RODZINNEJ ROZRYWKI

STUDIO KIDS to miejsce magiczne i bajeczne, w którym spełniają się dziecięce marzenia! To miejsce energiczne i nowoczesne, w którym na całe rodziny czeka moc niesamowitej zabawy! To miejsce, w którym zgromadziliśmy najlepsze atrakcje i zabawki! Wśród naszych atrakcji czekają na Was: Ninja Park, Budowisko, Family Bowling, Trampoliny, Music Studio, Plac Zabaw Juniora, Tubing, ścianki wspinaczkowe, Strefa Fit, Pracownia Niesamowitości, Kino 9DVR, Crazy Air Hockey, Speed Gokart, Formula 1, Kinect, PS4, Armatki Space Gun, 5 zjeżdżalni: Ślizg Julietty, Drimsa i Jimmiego, Crazy Foto, Strefa Sport&Active i wiele innych!

Beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok! :)


WYMARZONE URODZINY

Urodziny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! To wyjątkowy dzień, podczas którego każde dziecko pragnie przeżyć coś niesamowitego, fantastycznego i wyjątkowego! To właśnie w STUDIO KIDS gwarantujemy super imprezkę, niezapomniane wrażenia i najważniejsze spełnione marzenia! Wymarzone przyjęcie urodzinowe pełne wspaniałych atrakcji – to coś o czym marzy każde dziecko! U nas spełnisz te marzenia!! :) Wśród różnorodnych atrakcji urodzinowych każde dziecko znajdzie coś dla siebie: malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawa z bajkową postacią, turniej gry w kręgle, wyrzutnie konfetti i wiele innych!


WYCIECZKI dla Szkół i Przedszkoli

W grupie jeszcze WESELEJ ;) Zapraszamy wszystkie przedszkola, szkoły, półkolonie, kolonie i inne placówki do odwiedzin najbardziej energicznego miejsca w okolicy! Tutaj dzieciaki dadzą upust swojej energii, zintegrują się z grupą i przede wszystkim spędzą czas na niesamowitej, aktywnej i bezpiecznej zabawie!

Wszystkie atrakcje w STUDIO KIDS przygotowane są w taki sposób, aby rozwijały sprawność, koordynację oraz orientację w przestrzeni. Dziecko, bawiąc się w labiryntach przeszkód, uczy się pokonywać słabości oraz buduje swoją odwagę.


WARSZTATY KREATYWNE

Nauka poprzez zabawę! Wiele ciekawych tematów warsztatów, podczas których dzieci rozwijają swoją kreatywność, poczucie estetyki i zmysł artystyczny. Biorą udział we wciągających eksperymentach oraz uczą się tworzyć coś z niczego. A to wszystko poprzez odjazdową zabawę! Szalony naukowiec Slime, Pracownia Niesamowitości, Centrum Wyobraźni, Dekoratornia, Mega Konstruktorzy i wiele innych tematów czeka na naszych małych Artystów i Naukowców :)


BAJKOWE GWIAZDY 

Bajkowa kolekcja postaci z bajek i filmów czeka na spotkanie z dzieciakami! Największe Gwiazdy bawią, uszczęśliwiają, zaskakują, psocą i wywołują uśmiechy! W STUDIO KIDS spotkać możecie aż 26 gwiazd, które zaprosić można na prywatne spotkanie lub na swoją imprezkę urodzinową! Dajcie się porwać w bajkowy świat! :)


KRĘGLE dla całej rodzinki

Family BOWLING, czyli kręgle dla dzieci w każdym wieku i dla dorosłych! Dwa tory niesamowitej rywalizacji, wiele kul do wyboru – to nie lada gratka dla wszystkich fanów kręgli :) A może specjalna zjeżdżalnia do kul? TAAK mamy ją! Sprawi, że zabawa dla początkujących graczy będzie jeszcze lepsza!


KINO 9D VR + KINO Transformer

Jedyne takie w woj. opolskim! Dwa stanowiska KINA 9D VR dla wspólnej frajdy oraz platforma TRANSFORMER! Czego można się spodziewać? Moc wrażeń, wirtualna rzeczywistość, szeroki wybór filmów, efekty specjalne (wiatr, łaskotanie, wibracje, przestrzenny dźwięk, itp.), kąt widzenie 360 stopni -> to dopiero początek! Witajcie w świecie wirtualnej rzeczywistości!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat STUDIO KIDS - Centrum rodzinnej rozrywki

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 19:00
Niedziela 12:00 - 19:00