Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

UFOland Sala Zabaw dla dzieci

Nowy Sącz (Małopolskie)

Opis

UFOland to sala zabaw dla dzieci, która powstała w 2009 roku. Czteropoziomowa konstrukcja, basen z kolorowymi piłkami, dwie zjeżdżalnie, wiele ciekawych zabawek oraz świetna atmosfera przyjazna dzieciom, sprawiają że czas spędzony w UFOlandzie jest bardzo doceniany przez naszych klientów. Wszystkie sprzęty, które są dostępne spełniają wymogi bezpieczeństwa dla dzieci.

W sali zabaw organizujemy urodziny dla dzieci oraz inne imprezy okolicznościowe. Dostosowujemy menu do potrzeb oraz oczekiwań rodzicow. Oprócz poczęstunku, dzieci mogą do woli szaleć i bawić się w UFOlandzie na naszej 4-poziomowej konstrukcji, trampolinie czy ściance wspinaczekowej. W czasie imprezy urodzinowej do Państwa dyspozycji jest osoba, opiekun imprezy, ktora zajmuje się tylko URODZINKAMI (nakryje stoliki, pomoże pokroić tort, przyniesie kawę, poda dziecięcego szampana itp) . Imprezy odbywają sie w osobych klimatyzowanych salkach.

Dla naszych najmłodszych klientow, którzy jeszcze nie mogą korzystać z dużej konstrukcji, przygotowaliśmy specjalne miejsce, w którym bezpiecznie będą mogły spędzać czas. Kącik malucha to salka z małym basenem z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnią i mnóstwem różnych zabawek.  Wydzielona część dla maluszków jest oddzielona od części dla rodziców ławeczkami z miękkim obiciem oraz dodatkowo użyliśmy w tym miejscu miękkiej wykładziny aby zapewnić większą ochronę.

KĄCIK MALUCHA jest GRATIS dla dzieci które jeszcze nie potrafią chodzić.

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat UFOland Sala Zabaw dla dzieci

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 12:00 - 20:00
Piątek 12:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 20:00
Niedziela 10:00 - 20:00