Opis

CafeBabyHouse powstało z myślą o potrzebach Dzieci i ich Rodziców. Obserwując dzieci, opierając się na własnym doświadczeniu oraz wiedzy psychologiczno – pedagogicznej  stworzyliśmy miejsce, w którym każdy, zarówno duży jak i mały może poczuć się dobrze – spędzić czas twórczo, poznać ciekawych ludzi, rozwinąć swoje talenty lub po prostu pobawić się, zjeść co nieco  oraz odpocząć przy dobrej prasie i kawie (oczywiście dzieci przy pysznym soku). Przestrzeń Cafe Baby House to również doskonałe miejsce na twórczą organizację ważnych uroczystości w życiu dziecka:

  • urodziny, imieniny, chrzciny i komunie
  • bale karnawałowe, sylwestrowe, andrzejki, mikołajki, dzień dziecka, dzień mamy, taty, babci i dziadzia itp.
  • dyskoteki dla dzieciaków
  • rodzinne grillowanie (dostępny zamknięty ogródek dla Dzieci i Dorosłych).

Nie zapominamy również o dorosłych: CafeBabyHouse to miejsce, w którym skosztujecie świeżo mielonej, wysokiej jakości kawy prosto z lubelskiej palarni Takawa. Również specjalnie dla Państwa serwujemy wysokiej klasy herbaty Sir William’s w wielu smakach i aromatach. Na chłodne wieczory polecamy w szczególności rozgrzewające herbaty zimowe. Do kawy, herbaty podajemy pyszne wypieki renomowanych cukierni artystycznych. CafeBabyHouse zapewni Dzieciom i Dorosłym również: pyszne podgrzewane kanapki Panini ze świeżymi warzywami, frytki, zapiekanki, naleśniki oraz naturalne lody Amore Mio i koktajle. Strefa dla Rodziców jest stylowa i nowoczesna zapewniająca wygodę i odpoczynek na wygodnych sofach.

Klimatyzacja, Wi-FI, oświetlenie efektowe, kameralne miejsce do przewijania dziecka jak również karmienia,  monitoring,

CafeBabyHouse jest otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11.00 – 20.00 z wyjątkiem zorganizowanych uroczystości, kiedy możemy pracować nawet do 21.00. Dlatego też przed wybraniem się z wizytą do nas prosimy o sprawdzanie aktualnych informacji o rezerwacjach. Można je otrzymać telefonicznie, poprzez email lub facebook.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Cafe Baby House Klubokawiarnia

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 20:00
Wtorek 11:00 - 20:00
Środa 11:00 - 20:00
Czwartek 11:00 - 20:00
Piątek 11:00 - 20:00
Sobota 11:00 - 20:00
Niedziela 11:00 - 20:00