Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Trampoliny Atrakcje lokalne / Sport

Park Trampolin Jump Park Leszno

Leszno (Wielkopolskie)

Opis

WITAJ W JUMP PARK LESZNO - CENTRUM ZABAW DLA DZIECI I DOROSŁYCH. NASZĄ PRZESTRZEŃ ZAPROJEKTOWALIŚMY Z MYŚLĄ O WSZYSTKICH, KTÓRZY LUBIĄ AKTYWNĄ ZABAWĘ POŁĄCZONĄ Z GIMNASTYKĄ. TO MIEJSCE OBFITUJĄCE W CIEKAWE ATRAKCJE DLA OSÓB PRYWATNYCH ORAZ SZKÓŁ. ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNEGO, GDZIE NA POWIERZCHNI 3000M² ZAARANŻOWALIŚMY POLIGON DO LASER TAGA, ARENĘ TRAMPOLIN, STREFĘ SIATKÓWKI I KOSZYKÓWKI, BASENY Z GĄBKAMI I JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI.

JUMP URODZINKI

NASZA NOWOCZESNA ARENA TRAMPOLIN W LESZNIE TO MIEJSCE IDEALNE, ABY ZORGANIZOWAĆ URODZINY DLA DZIECI. GWARANTUJEMY, ŻE ZABAWA U NAS BĘDZIE NIEZAPOMNIANA, PEŁNA ŚMIECHU I NICZYM NIESKRĘPOWANEJ RADOŚCI. NAD JEJ PRZEBIEGIEM BĘDZIE CZUWAŁ DOŚWIADCZONY ANIMATOR, KTÓRY ZAPROSI UCZESTNIKÓW NA POCZĘSTUNEK I WYKONA DLA NICH RZEŹBY Z BALONÓW. ABY MÓC JAK NAJLEPIEJ DOPASOWAĆ OFERTĘ DO INDYWIDUALNYCH OCZEKIWAŃ NASZYCH GOŚCI, PRZYGOTOWALIŚMY AŻ CZTERY PAKIETY. URODZINY DLA DZIECI NA TRAMPOLINACH TO GWARANCJA NIEZAPOMNIANEJ ZABAWY POŁĄCZONEJ Z AKTYWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ ORAZ GRAMI ZESPOŁOWYMI.

  1.  

JUMP WYCIECZKI

CHĘTNIE PRZYJMUJEMY GOŚCI! ZAPRASZAMY DO ŚWIATA TRAMPOLIN WYCIECZKI SZKOLNE, KTÓRE W NASZYM CENTRUM ZNAJDĄ CIEKAWĄ ALTERNATYWĘ DLA ZWYCZAJNEJ SALI GIMNASTYCZNEJ. GWARANTUJEMY, ŻE DO BIEGANIA, SKAKANIA, WSPINANIA SIĘ WSZYSCY UCZNIOWIE BĘDĄ CHĘTNI I NIKT NIE BĘDZIE ZGŁASZAŁ ZASTRZEŻEŃ. PRZED PRZYBYCIEM DO ARENY PROSIMY O SPRAWDZENIE GODZIN OTWARCIA PARKU TRAMPOLIN I REZERWACJI LEKCJI WF.

  1.  

JUMP ACADEMY

ZAJĘCIA JUMP ACADEMY URUCHOMILIŚMY Z MYŚLĄ O OSOBACH, KTÓRE KOCHAJĄ SPORT, RUCH I ŚWIETNĄ ZABAWĘ. ZNUDZENI TYPOWYMI SIŁOWNIAMI? FITNESS U NAS TO GWARANCJA SPALONYCH KALORII W PRZYJEMNEJ FORMIE. TRAMPOLINY TO MODNY ORAZ SKUTECZNY SPOSÓB NA ODCHUDZANIE, BUDOWANIE KONDYCJI, SZLIFOWANIE FORMY. NASI INSTRUKTORZY POKAŻĄ CI FIGURY AKROBATYCZNE, A TAKŻE POINSTRUUJĄ, JAK ĆWICZYĆ, ABY ZMINIMALIZOWAĆ RYZYKO KONTUZJI. SPRAWDŹ CENNIK PARKU TRAMPOLIN I WYBIERZ SIĘ NA PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE.

  1.  

JUMP FIT

KOLEJNĄ Z NASZYCH PROPOZYCJI DLA OSÓB SPRAGNIONYCH RUCHU JUMP FIT. TRAMPOLINY POZWOLĄ ODBYĆ PEŁNOWARTOŚCIOWY TRENING, PODCZAS KTÓREGO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ ANGAŻOWANIA WSZYSTKICH PARTII MIĘŚNI! EFEKT? POPRAWIONA SYLWETKA, LEPSZA KONDYCJA I DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE. 

  1.  

CENNIK

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CENNIKIEM PARKU TRAMPOLIN W LESZNIE. PONIŻEJ ZNAJDZIESZ INFORMACJE O OFERTACH INDYWIDUALNYCH, URODZINOWYCH, JUMP FIT, JUMP ACADEMY I DLA WYCIECZEK SZKOLNYCH.
 

OFERTA INDYWIDUALNA:

BILET NORMALNY 60 MINUT - 28 ZŁ
BILET NORMALNY 90 MINUT - 33 ZŁ 
BILET GRUPOWY (MINIMUM 6 OSÓB) CENA ZA 1 OSOBĘ - 23 ZŁ
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z TRENEREM 1 OSOBA 60 MIN* - 50 ZŁ


SKARPETY ANTYPOŚLIZGOWE (PARA) - 5 ZŁ
KAŻDA DODATKOWA MINUTA - 0,50 ZŁ


OFERTA URODZINOWA:

CENA OD PON. DO CZW. / OD PT. DO NDZ.  
PAKIET PODSTAWOWY  - 419ZŁ  /  459ZŁ  
PAKIET PREMIUM - 499ZŁ  /  539ZŁ  
PAKIET PREMIUM PLUS  - 629 ZŁ  /  669ZŁ  
PAKIET BAJKOWY - 729 ZŁ  /  759ZŁ

OFERTA WYCIECZKI SZKOLNE:

GODZINA SKAKANIA 1 OS.- 20ZŁ

DWIE GODZINY SKAKANIA 1 OS.- 30ZŁ

OFERTA JUMP ACADEMY:

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

JEDNORAZOWE WEJŚCIE - 30ZŁ

KARNET NA 5 WEJŚĆ - 100ZŁ 

OFERTA JUMP FIT:

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

JEDNORAZOWE WEJŚCIE - 30ZŁ

KARNET NA 5 WEJŚĆ - 100ZŁ


GODZINY OTWARCIA JUMP PARK LESZNO:

PARK CZYNNY CODZIENNIE - 10:OO - 21:OO

UL.OKRĘŻNA 19A

64-100 LESZNO

TEL: 733 009 031

MAIL: INFO_LESZNO@JUMPPARK.PL

 

KUP BILET NA 

ATRAKCJE

NASZ ŚWIAT TRAMPOLIN TO AŻ 3000 M² POWIERZCHNI. SZUKASZ ATRAKCJI DLA DZIECI W LESZNIE? ZNAJDZIESZ JE WŁAŚNIE TUTAJ. PRZYGOTOWALIŚMY ROZMAITE ROZRYWKI DLA GOŚCI W KAŻDYM WIEKU, KTÓRZY CHCĄ SIĘ ŚWIETNIE BAWIĆ, A TAKŻE POĆWICZYĆ. MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z AŻ 80 TRAMPOLIN I WIELU INNYCH ROZRYWEK. NA TERENIE CENTRUM ZABAW DLA DZIECI I DOROSŁYCH ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE:

SPRAWDŹ GODZINY OTWARCIA PARKU TRAMPOLIN W LESZNIE I ODWIEDŹ NAS W TEJ LOKALIZACJI SAM LUB Z BLISKIMI. ZAPRASZAMY GOŚCI W KAŻDYM WIEKU!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Park Trampolin Jump Park Leszno

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00