Basen / Aquapark Nocleg Atrakcje lokalne Sport Lodowiska / Wrotkarnie Atrakcje lokalne / Sport

Szkoła Sportu i Rekreacji Fan-Sport Andrzej Jaworski

Łańcut (Podkarpackie)

Opis

Szanowni Państwo!

Od 1998 roku organizujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Każdego roku około 600 uczestników, którzy pochodzą w większości z Podkarpacia, ale również z innych zakątków świata (np. Kanady, USA, Niemiec) bierze udział w organizowanych przez nas obozach i zajęciach szkoleniowych.

Latem uczymy młodzież gry w tenisa ziemnego, tańca nowoczesnego, pływania i gier zespołowych. Zimą uczymy oraz doskonalimy jazdę na nartach i snowboardzie. Najlepiej jeżdżący maja możliwość zdobywania uprawnień instruktorskich PZN.

Misją Fan-Sportu jest składanie obozowiczom ciekawych, atrakcyjnych ale zawsze bezpiecznych programów szkoleniowych.

Najważniejszymi elementami naszej działalności pozostają zawsze nasi podopieczni. To oni swoją energią i zapałem tworzą klimat obozów. To ich postępy i wrażenia są najlepsza wizytówka organizowany przez nas obozów i szkoleń.

Otwarcie basenu w Łańcucie pozwoliło poszerzyć zakres oferowanych usług o naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program zajęć jest tak ułożony, że stwarza możliwość uczestnictwa w zajęciach o jednej porze całym rodzinom.

Właścicielem firmy jest Andrzej Jaworski. Ukończył on Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach i od wielu lat pracuje z młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie. Posiada uprawnienia instruktora  narciarstwa PZN – SITN  oraz instruktora sportu: tenisa, pływania, gimnastyki i akrobatyki, koszykówki, piłki siatkowej oraz narciarstwa biegowego.

Nad zdrowiem uczestników stale czuwa Elżbieta Jaworska - mgr pielęgniarstwa, nauczycielka zawodu w Medycznej Szkole Policealnej w Łańcucie.

Na obozach letnich zajęcia tenisowe prowadzą trenerzy i instruktorzy tenisa z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, absolwenci AWF, pasjonaci tenisa na co dzień pracujący w szkołach jako nauczyciele wychowania fizycznego.

Szkoła  posiada Licencję Polskiego Związku Narciarskiego. Licencja nadawana jest na sezon narciarski i corocznie weryfikowana przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów PZN w cel zagwarantowania profesjonalizmu w nauczaniu narciarstwa. 

Obóz zimowy

• CIĄGLE DOKŁADAMY STARAŃ, BY ZAPEWNIĆ UCZESTNIKOM JAK NAJWIĘCEJ EMOCJONUJĄCYCH PRZEŻYĆ I DOŚWIADCZEŃ OBOZOWYCH
Szczególnie cieszą nas obozowicze, którzy wielokrotnie do nas wracają i uczestniczą w naszych obozach przez wiele lat. Niektórzy z nich zaczęli od                                             juniora i przeszli poprzez młodzieżówkę, młodą kadrę aż po instruktora.

 

Obóz letni

• ZAWSZE OFERUJEMY BOGATE ZAPLECZE EDUKACYJNO-SPORTOWE

Wynajmujemy ośrodki, które posiadają bogatą bazę sportową (boiska, sale do ćwiczeń, korty tenisowe, basen czy hotel umieszczony przy stoku). Poza tym posiadamy własny sprzęt do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych, dzięki czemu dzieci i młodzież może aktywnie spędzać czas.

Nasz ośrodek

 

• STARAMY SIE WYNAJMOWAĆ OŚRODKI O ODPOWIEDNICH STANDARDACH- PRZEDEWSZYSTKIM ODPOWIADAJĄCE NORMOM BEZPIECZEŃSTWA ORAZ POTRZEBOM DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

Obóz letni - dziewczyny szalejąKadra - obóz zimowy

• DYSPONUJEMY WYSOKO WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ INSTRUKTORÓW I TRENERÓW

Nasi wychowawcy, trenerzy i instruktorzy posiadają umiejętności oraz wiedzę potwierdzoną odpowiednimi dyplomami bądź certyfikatami. Większość z nich pracuje na co dzień jako nauczyciele wychowania fizycznego w różnych typach szkół, co dodatkowo ugruntowuje ich aktualne przygotowanie do prowadzonych zajęć. Poza tym nasza kadra uczestniczy w szkoleniach wewnętrznych, na których zapoznaje się z celami i organizacją obozów oraz poznaje wartości, które chcemy przekazać naszym podopiecznym. Cała kadra instruktorska stale wzbogaca swój warsztat pracy, biorąc udział w różnych kursach, unifikacjach.

Nauka tenisa

 

• ZAPRASZAMY NA POOBOZOWE RELACJE ZDJĘCIOWE Z OBOZÓW

W czasie trwania obozów upamiętniamy wszystko co ciekawego dzieje się na obozach i na stronie internetowej umieszczamy najciekawsze zdjęcia, dzięki którym obozowicze mogą powspominać wydarzenia obozowe.

 

Nauka tańca

• UTRZYMUJEMY ŚCISŁY KONTAKT Z RODZICAMI OBOZOWICZÓW

Dostarczamy rodzicom bieżących informacji o naszych zamierzeniach, programach szkoleniowych oraz wymaganiach wobec uczestników- obozowiczów.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Sportu i Rekreacji Fan-Sport Andrzej Jaworski

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie