Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino

Kutno (Łódzkie)

Opis

Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino to połączenie szkoły tańca i zajęć fitness.

To miejsce powstałe z miłości do kultury latynoamerykańskiej i marzeń przeniesienia klimatu gorącej Havany do naszego miasta.

ZAJĘCIA

SALSA SOLO

Zajęcia, na których przy gorących latynoamerykańskich rytmach nauczysz się podstawowych kroków salsy, nabierzesz swobody ruchu i zyskasz nieograniczoną ilość energii. Kubańskie rytmy pozwolą zapomnieć o troskach życia codziennego i przeniosą w świat porywającej muzyki.

BACHATA SOLO

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany, wyróżniający się niezwykłą zmysłowością, sensualnością i pięknem kobiecych ruchów. Na zajęciach pracujemy nad charakterystycznym dla niego ruchem bioder, klatki piersiowej oraz rąk.

ZUMBA

Zumba to połączenie tańca i fitnessu, dzięki któremu możesz zadbać o kondycję, ukształtować sylwetkę i jednocześnie świetnie się bawić. Na zajęciach wykonujemy układy oparte na prostych krokach do muzyki latynoamerykańskiej i nie tylko.

SALSA W PARACH

Salsa w parach to idealne zajęcia dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Styl ten łączy w sobie emocje, radość i energię, sprawiając, że z czasem pokochasz go na dobre. Na zajęciach poznasz kroki podstawowe i najpopularniejsze figury salsy. Jeśli nie masz pary, my Ci ją znajdziemy!

LATINO MIX

To połączenie zajęć z salsy kubańskiej, liniowej i bachaty. Na zajęciach będziemy uczyć się podstawowych kroków tych styli tanecznych i tworzyć krótkie choreografie. Zajęcia zarówno dla pań i panów, którzy lubią tańczyć.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany fizjoterapeuta. Są one przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni oraz złagodzenie następstw nieprawidłowych nawyków.

ZDROWY KRĘGOSŁUP -

ĆWICZENIA Z PIŁKĄ

Ćwiczenia z piłką. To sprawdzony sposób na piękną sylwetkę i trening całego ciała. Dzięki zajęciom wzmocnisz mięśnie kręgosłupa, poćwiczysz równowagę i mobilność wszystkich mięśni oraz przywrócisz prawidłową postawę.

STRETCHING

Stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. Jest to forma treningu, która umożliwia utrzymanie elastyczności mięśni i stawów oraz poprawę kondycji fizycznej. Trening polecany jest osobom, które skarżą się na dolegliwości bólowe mięśni i stawów.

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Trening skupiający się na miejscach szczególnie kłopotliwych, czyli udach, pośladkach i brzuchu. Dzięki ćwiczeniom dolnej partii mięśni spalisz zbędne kalorie, zyskasz zgrabne i jędrne ciało oraz popracujesz nad redukcją cellulitu.

FIT BODY

Trening ogólnorozwojowy, na którym ćwiczymy całe ciało, pracujemy nad poprawieniem koordynacji ruchowej i kondycji. Podczas zajęć poprawiamy też wydolność organizmu oraz kształtujemy pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch i biust. Trening jest intensywny, a efekty szybko widoczne!

JOGA

Zajęcia polegają na wykonywaniu ćwiczeń, które rozluźniają i wzmacniają mięśnie oraz przywracają równowagę układowi kostnemu, szczególnie kręgosłupowi i stawom. W ten sposób zwiększa się ogólna sprawność organizmu - jego siła, gibkość i wytrzymałość.

ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY

To świetna forma relaksu, która pomoże przygotować ciało kobiety do porodu.

ZDROWY SENIOR

NOWOŚĆ !!! Prozdrowotne zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych. Podczas ćwiczeń wykorzystujemy elementy: Zdrowego Kręgosłupa, Aerobicu, Strechingu.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie