Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

Tomi - strefa malucha, świetlica, zajęcia dla dzieci i kawiarnia

Krzeszowice (Małopolskie)

Opis

Tomi to klub stworzony przez osoby, których pasją jest praca z dziećmi. Naszą ideą jest, aby dzieci poprzez zabawę uczyły się, poznawały własne możliwości oraz kreowały i poszerzały swoje zainteresowania. Jednak przede wszystkim chcemy podarować dzieciom niezapomnianą rozrywkę i radość.

Grono naszych wykwalifikowanych opiekunów, animatorów oraz instruktorów stara się aby każdego dnia sprostać oczekiwaniom każdego klienta – począwszy od tego najmłodszego. Cechuje nas elastyczna oferta oraz szczególne podejście do każdego klienta.

Tomi to miejsce zaplanowane również pod kątem rodziców i opiekunów, którzy mają okazję na chwilę przyjemnego relaksu w naszej kawiarni. Oferujemy zawsze świeże drożdżówki i ciastka z krzeszowickiej Cukierni Melba oraz aromatyczną kawę, herbatę… Rodzice odpoczywają, podczas gdy dzieci spędzają czas we własnym gronie, bawią się, uczą nowych rzeczy, tworzą…

DLACZEGO MY?

– znajdujemy się w dogodnej lokalizacji
– posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która sprawuje opiekę nad Waszymi pociechami
– prowadzimy różnorodne, ciekawe zajęcia, dbające o zdrowy rozwój dziecka
– staramy się tworzyć kameralne grupy zajęciowe, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego uczestnika
– zapewniamy spokojną, radosną atmosferę
– oferujemy przystępne ceny

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

TO MI się podoba!

Strefa malucha
Wraz z instruktorem rodzice poznają nowe sposoby na zabawę z dzieckiem, które pozytywnie wpływają na jego rozwój. Na wszystkie spotkania dzieci przychodzą z rodzicem lub opiekunem, który także może wziąć w nich udział lub zrelaksować się przy świetnej kawie w naszej Kawiarence. Podczas zabawy dziecko tańczy, poznaje dźwięki, maluje, uczy się funkcjonowania w grupie, poznaje rówieśników, tworzy głębszą więź z rodzicem.

Zajęcia umuzykalniające – dziecko poznaje nowe dźwięki, reaguje na nie, oswaja się z nimi, próbuje poruszać się w takt muzyki, poznaje instrumenty, uczy się piosenek.

Zajęcia sensoryczne – skupiamy się na wrażeniach czuciowych: dotykowych, wzrokowych, słuchowych, smakowych. Poznają różnorodne faktury i barwy, doskonalą zdolności postrzegania oraz zdolności ruchowe, swobodnie eksperymentują, oswajają się z nieznanym.

Kolorowe Figle – Zajęcia bazują przede wszystkim na pracy plastycznej. Podczas tworzenia prac dzieci będą rozwijają  sprawność manualną oraz zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi. Druga atrakcją zajęć będzie zabawa animacyjna, która dostarczy dzieciom dużo radości.

Imprezy dla najmłodszych

STREFA ŚWIETLICA

Tomi to nie tylko relaks i zabawa, ale także wsparcie edukacyjne dla dzieci szkolnych. A to już zadanie naszej prywatnej świetlicy, w której w spokojnej i miłej atmosferze, a przede wszystkim bezpiecznie, dzieci spędzą czas po szkole. Na licznych warsztatach wsparcie i pomoc w wychowaniu swoich pociech otrzymają także dorośli.

Głównymi zadaniami świetlicy są:
– stworzenie warunków do nauki i zabawy twórczej,
– profesjonalna pomoc w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów,
– pomoc w nadrabianiu zaległości związanych z nieobecnością w szkole,
– pomoc w przygotowywaniu do efektywnej pracy intelektualnej,
– rozwój pasji i talentów dziecka

Strefa zajęć dla dzieci
Zajęcia dla dzieci w TOMI są różnorodne, dają możliwość wspólnej,  integracyjnej zabawy oraz rozwój dziecięcych pasji; pobudzają zmysły i umysł do kreatywnego myślenia i tworzenia. Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, które pozwalają skupić się na każdym uczestniku oraz dostosować do niego zadania edukacyjno-rozwojowe.

Oferta zajęć:
Zajęcia ogólnorozwojowe,
Gimnastyka korekcyjna,
Zajęcia ruchowe,
Zajęcia plastyczne,
Zajęcia muzyczne,
Zajęcia taneczne .

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Tomi - strefa malucha, świetlica, zajęcia dla dzieci i kawiarnia

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie