Sport Lodowiska / Wrotkarnie Atrakcje lokalne / Sport

PRZEWROTKI - Wrotkarnia Kraków!

Kraków (Małopolskie)

Opis

Jesteśmy pierwszą w Małopolsce wrotkarnią stworzoną z myślą zarówno o zaawansowanych jak i stawiających pierwsze kroki na wrotkach i rolkach.

Należymy do pokolenia, które jeszcze spędzało czas aktywnie na podwórku m.in. na wrotkach.

Chcemy pokazać dzieciom, że nasze zabawy z dzieciństwa nie zestarzały się i potrafią być alternatywą dla gier komputerowych. Na naszym torze różnice wieku niwelują się i każdy bawi się świetnie. Zapraszamy na szaloną zabawę i lekcje jazdy ︎

INSTRUKTORZY:

Polecamy i zapraszamy na skorzystanie z lekcji z naszymi instruktorami, którzy posiadają licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Każdy z nich stawia na rozwój wrotkarskich umiejętności, nie tylko u najmłodszych ale również u starszych kursantów.

Oferujemy także lekcje z instruktorem ze szkółki rolkowej I Love Rolki Kraków - Arkadiusz German posiada licencję Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich; od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Arka możecie poznać na zajęciach indywidualnych, jak i na sekcji slalomowej. Jest to jedyny w Krakowie instruktor, który uczy freestyle slalomu.

Zrobimy wszystko, aby rozpalić w Tobie „zajawkę”, która na lata zostanie z Tobą ︎

Cennik lekcji z Instruktorem (patrz: OFERTA)

Z Krakowską Kartą Dużej Rodziny (KKR3+) i Kartą Dużej Rodziny (KDR) 20% zniżki na jazdę na wrotkach/rolkach oraz lekcję z instruktorami.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat PRZEWROTKI - Wrotkarnia Kraków!

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 21:00
Wtorek 12:00 - 21:00
Środa 12:00 - 21:00
Czwartek 12:00 - 21:00
Piątek 12:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00