Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Atrakcje lokalne / Sport

PAINTBALL KOSZALIN

Koszalin (Zachodniopomorskie)

Opis

CZYLI CHCESZ POSZALEĆ...

Jeśli Tu jesteś oznacza, że szukasz niezapomnianych wrażeń jakie oferuje PAINTBALL. Jesteś żądny przygód, Ty i Twoi przyjaciele chcielibyście spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i wykorzystać umiejętności nabyte podczas gier komputerowych w realnym życiu, przeżyć niezapomnianą przygodę, odegrać scenariusz z pola bitwy… PAINTBALL oferuje wszystkie te atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do najlepszego parku paintballowego w zachodniopomorskim. Paintball Koszalin to wspaniały pomysł na spędzenie czasu wolnego w aktywnej formule wypoczynku w Koszalinie i okolicach. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji paintball, z możliwością modyfikacji imprezy painballowej zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszych gości – prywatnie i firmowo.

Nasza oferta paintballa w Koszalinie obejmuje swoim zakresem przygotowanie od mini gry realizowanej od 10 uczestników, do kompleksowego zabezpieczenia integracyjnej imprezy paintballowej dla firm. Skorzystanie z naszych usług to również pomysł na zorganizowanie w Koszalinie uroczystości urodzin, wieczoru kawalerskiego, wieczoru panieńskiego lub innej formuły spotkania w niesamowitej atmosferze naszpikowanej atrakcjami, których nie da się szybko zapomnieć. Paintball Koszalin to dodatkowo świetna koncepcja na zagospodarowanie za niewielkie pieniądze czasu wolnego dla przyjaciół lub firmy, ponieważ oprócz fenomenalnej painballowej imprezy plenerowej, zapewniamy pierwszorzędne przygotowanie spotkania na świeżym powietrzu w formie wszechstronnego przygotowania ogniska, grilla, poczęstunku w terenie oraz innych atrakcji związanych z paintballem tj.: offroad, przejażdżki sprzętem militarnym – czołgiem, wozem bojowym, transporterami, quadami.

Adres siedziby/firmy/pola paintballowego

Telefon:668 047 699

E-mail:biuro@paintballkoszalin.eu

Adres:GNIEŹNIEŃSKA 8A (teren MOTOPARKU), 75-736 KOSZALIN

https://www.facebook.com/koszalinpaintball/

http://www.paintballkoszalin.eu/index.htm

PRZEJAZDY WOZAMI

MILITARNYMI

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat PAINTBALL KOSZALIN

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie