Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

Magenta - sala zabaw, zajęcia artystyczne, animatozy

Konstantynów Łódzki (Łódzkie)

Opis

Magenta tworzy bezpieczną przestrzeń dla dzieci, gdzie mogą wyrażać się twórczo, eksperymentować z różnymi technikami artystycznymi, rozwijać swoją kreatywność, pasje oraz po prostu bawić się i spędzać czas z dala od nudy.

Prowadzimy warsztaty plastyczne w szkołach na terenie Łodzi i okolic, w Warszawie oraz Poznaniu, zajęcia kierowane są do dzieci klas 0-3, rozwijamy motorykę małą, zapoznajemy się z różnymi technikami, skończone prace dzieci zabierają do domu.

W pracowni w Konstantynowie Łódzkim organizujemy zajęcia stacjonarne:

-Warsztatowa Grupa Twórcza dla dzieci w wieku 4+ gdzie dzieci zapoznają się z różnymi technikami artystycznymi – decoupage, rzeźbiarstwo, filc, szycie, praca z drewnem, witraż, scrapbooking, i wiele innych.

-Dla starszych dzieci nastawionych na rozwój pod kątem studiowania na kierunkach artystycznych lub po prostu pasjonatów prowadzimy Kurs Malarstwa i Rysunku, gdzie pod okiem doświadczonego animatora mogą ćwiczyć swój warsztat.

Organizujemy urodziny dla dzieci – w Konstantynowie Łódzkim lub z dojazdem do domu, wynajmujemy animatorów na imprezy okolicznościowe (Komunie, uroczystości rodzinne).

Istnieje również możliwość zorganizowania większego eventu dla szkół lub firm gdzie przeprowadzamy warsztat w określonej tematyce.

W trakcie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 5 – 12 lat.

Jesteśmy na rynku od 10 lat.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Magenta - sala zabaw, zajęcia artystyczne, animatozy

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 15:00
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 09:00 - 15:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 15:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne