Sport Gimnastyka Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

STUDIO TAŃCA ALIBI Dorota CioŁkowska

Komadzyn (Łódzkie)

Opis

Studio Tańca Alibi - istnieje od 2002 roku, założone zostało przez Dorotę Ciołkowską.

  Współpracujemy i organizujemy zajęcia taneczne w wielu ośrodkach kultury min. w Kutnowskim Domu Kultury, Ośrodku Kultury Gminy Kutno w Leszczynku. Ponadto prowadzimy zajęcia w wielu szkołach i przedszkolach na terenie Kutna i okolic. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Nasze zespoły reprezentują Kutno na ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych na, których to zdobywają różne podia i wyróżnienia. Zapewnimy wszechstronny rozwój taneczny i mnóstwo zabawy podczas treningów i poza salą treningową w postaci pikników tanecznych, warsztatów z gwiazdami You Can Dance, turniejów tanecznych..

ODKRYJ TANECZNĄ PASJĘ SWOJEGO DZIECKA I WPROWADŹ JE W CUDOWNY ŚWIAT TAŃCA I ZABAWY W STUDIU TAŃCA ALIBI

 

Serdecznie zapraszamy dzieci lubiące ruch i dobrą zabawę na zajęcia taneczne i ruchowe do Studia Tańca Alibi. Zachęcamy rodziców do rozwijania tanecznych pasji swoich pociech. W czasach, w których czas wolny dzieci zdominowany jest przez telewizję, komputer i niezdrowe przekąski, staramy się propagować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia po to aby, stały się one dla dzieci czymś absolutnie naturalnym. Nasze zajęcia dostarczą mnóstwo frajdy Waszym dzieciom a co najważniejsze ukształtują zdrowy nawyk uprawiania sportu i rozwijania pasji już od najmłodszych lat.

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla dzieci o różnym temperamencie i upodobaniach. Składa się z różnorodnych styli tańca takich jak: balet, hip-hop, taniec nowoczesny, Zumba Kids, mix taneczny, taniec współczesny oraz modern jazz. Ponadto prowadzimy zajęcia z akrobatyki i bardzo popularne i uwielbiane przez dzieci zajęcia na trampolinach firmy Jumping Frog. W tak bogatej ofercie tanecznej i fitnessowej, każda mama z pewnością znajdzie coś dla swojego dziecka.W Studiu Tańca Alibi talenty Waszych Pociech napewno zostaną odkryte i rozwinięte. Posiadamy wykwlifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Zapewniamy naukę w grupach początkujących i zaawansowanych, świetną zabawę, fajny klimat, pokazy, zawody, warsztaty taneczne. Sezon taneczny kończymy obozem wakacyjnym nad morzem lub w górach.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dwóch lokalizacjach: na ul.Grunwaldzkiej 3 oraz

w Kutnowskim Domu Kultury.

 


 

Oto nasze propozycje zajęć dla dzieci i młodzieży:

 

 

AKROBATYKA

 

AKROBATYKA – widowiskowe ewolucje cielesne

Podczas zajęć akrobatycznych kształtujemy ogólną sprawność fizyczną, sylwetkę, elastyczność, koordynację, równowagę, grację i precyzję ruchów oraz siłę. Figury akrobatyczne to kolejny nierozłączny element tańca. Podnosi widowiskowość i dodaje efektu "wow". 

 

Trenowanie akrobatyki uczy pokory i cierpliwości. Ćwiczenia możliwe do wykonania za pierwszym razem, praktycznie nie istnieją. Na zajęciach wykonywane są ewolucje cielesne o dużym stopniu trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności. Treningi te to wspaniała zabawa połączona z ciężką pracą, dającą spektakularne efekty.


 

JUMPING FROG KIDS Fitness na trampolinach dla dzieci i młodzieży

 

Zajęcia są znakomitą formą gimnastyki, wzmacniają ciało, uaktywniają wszystkie mięśnie, w tym najważniejszy sercowy, co prowadzi do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Zajęcia na trampolinach nie obciążają stawów a już samo stanie na trampolinie powoduje napięcie mięśni głębokich 

 

 

odpowiedzialnych za równowagę i stabilizację. Jest to świetny sposób na walkę z otyłością, poprawę kondycji oraz zdrowe i atrakcyjne spożytkowanie energii. Trening ten da mnóstwo radości każdemu dziecku. Na zajęciach będzie uczona choreografia na trampolinach do konkretnej piosenki.

 


 

MIX TANECZNY (4-5 lat) – mieszanka tanecznych stylów

 

Mix taneczny- nie ma tu ograniczenia do jednego stylu, jest różnorodność technik dzięki, którym dziecko ma możliwość wyboru tej jednej ulubionej, którą w przyszłości będzie rozwijać i doskonalić. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem.

Nasze hasło przewodnie: 

„Bawimy ucząc–uczymy bawiąc."

 

Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka.
Dzieci uczą się prostych układów tanecznych, ucząc się współdziałania z grupą, wyrażania ekspresji. Zajęcia dają dobrą bazę do nauki bardziej zaawansowanego tańca w przyszłości.

 


 

ZUMBA KIDS (4-6 lat, 7-11 lat)

 

Zumba Kids - to mega taneczny hit propagujący zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Zumba Kids to połączenie Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maksimum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zajęcia bazują na stylach takich jak hip-hop, salsa, reggeaton i wielu innych.

 


 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE DLA SOLISTÓW I DUETÓW

 

Zajęcia przeznaczone są dla solistów i duetów biorących udział w turniejach i pokazach tanecznych. Zajęcia dla tancerzy z grup turniejowych, mające na celu przygotowanie tancerza do występu solowego na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Te zajęcia pomogą tancerzom spełnić marzenie o podium.

 


 

HIP HOP

 

Najbardziej popularny styl taneczny wśród tancerzy. Widoczny w wielu teledyskach hip hopowych oraz programach rozrywkowych You Can Dance, Got to Dance, Mam Talent.

 

Hip hop jest to taniec niezwykle bogaty w style, charakteryzujący się ogromną dynamiką i ekspresją. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia by mogło spożytkować swoją energię. Styl ten charakteryzuje ciągła praca nóg ugiętych w kolanach oraz praca klatką piersiową. W tańcu tym, jak w jazzie, bardzo ważne są izolacje poszczególnych części ciała. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z 

 

 

krokami w stylu hip-hop oraz nauka układów tanecznych. Dzieci swoje zdolności taneczne prezętować będą na licznych imprezach plenerowych i konfrontacjach tanecznych.


HIP HOP (grupy turniejowe)

Grupy wiekowe dla grup turniejowych: (zajęcia dwa razy w tygodniu) + akrobatyka dla chętnych

 

Treningi odbywają się w STA na ul.Grunwaldzkiej 3 (trener: Joanna Solarska)

 

Happy Feet Junior (6-9 lat)

Happy Feet (9-11 lat)

Treningi odbywają się w KDK (trener: Mariusz Kołodziejski)

 

Fair Play (12-15 lat)

 

Alibi (16 lat wzwyż)

 

Tancerz zobowiązany jest uczestniczyć w zajęciach przez cały rok szkolny. Podczas zajęć tworzone są choreografie, z którymi zespół prezentuje się na turniejach i festiwalach w całej Polsce.

 

Więcej info na temat zespołów na stronie: www.studiotancaalibi.pl w zakładce zespoły.

 

 

HIP HOP (grupy początkujące)

Grupy wiekowe dla grup początkujących: (zajęcia raz w tygodniu) + akrobatyka dla chętnych

Tańczące brzdące -3 latki

 

Happy Kids (4-5 lat) – mix taneczny

 

Hip -hop dla dzieci Juniors Team - (6-9 lat)

 

Hip-hop dla młodzieży – (10 – 16 lat)

 

Nauka tańca odbywa się w systemie medalowym.

 

    • brązowy medal (I rok nauki tańca)

    • srebrny medal (II rok nauki tańca)

    • złoty medal (III rok nauki tańca)

Praca w tym systemie polega na tym, iż po każdym roku nauki tańca dziecko otrzymuje medal, kolejno w zależności od lat nauki w danej grupie wiekowej.

 

Dla dorosłych:
 

I.ZAJĘCIA FITNESSOWE

 


ZUMBA FITNESS

 

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Chcesz być trendy chodź na Zumbe!!!

 

  Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
 

Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.
Zumba:
... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA i jednocześnie „zakamuflowana gimnastyka”. Uczestnicy treningu świetnie się bawią nie zdając sobie sprawy z tego, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
... jest INNA ,muzyka, kroki, ruchy, zajęcia, odczucia są niespotykane!
... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Dlatego na te zajęcia możesz przyjść z dzieckiem i wspólnie z nim świetnie się bawić.
... no i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę. Zumba osiągnęła ogromny sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.
Dołączyć do grup można w każdym czasie trwania kursu !!!

 

 

 


 

SALSATION

 


Salsation to nowy program taneczno-fitness'owy, który w Azji popularnością pobił największe światowe programy fitness, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.

 

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany.

 

 


III. ZAJĘCIA PROZDROWOTNE

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

Zdrowy kręgosłup- zajęcia dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz cierpiących na bóle kregosłupa. Trening składa się z szeregu ćwiczeń oraz wielu technik terapeutycznych. Głównym celem gimnastyki jest zwiększenie elastyczności naszego ciała, wzmocnienie mięśni głębokich odpowiadających stabilizacji kręgosłupa jak również rozciągnięcie przykurczonych mięśni powstałych wskutek braku aktywności fizycznej. Zajęcia te poprawiają ogólną sprawność ciała a uczestnicy już po kilku treningach odczuwają poprawę samopoczucia fizycznego jak i psychicznego zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutę.

CENNIK ZAJĘĆ STUDIA TAŃCA ALIBI

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Hip-Hop, Zumba Kids, Mix taneczny,  Jumping Frog Kids, Tańczące brzdące, Baby dance itp.: 

4 zajęcia – 70 zł

Pojedyncze wejście – 25zł

10 % zniżki dla rodzeństw (w karnecie) !!!

 

PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ !!!

 

ZAJĘCIA FITNESS DLA DOROSŁYCH

Zumba, Salsation, Zdrowy kręgosłup itp.:

4 zajęcia – 70 zł

Pojedyncze wejście – 25 zł

 

ZAJĘCIA DLA PAR I SINGLI TAŃCA UŻYTKOWEGO

60 min - 90 zł (lekcja indywidualna)

 

LEKCJE INDYWIDUALNE DOSZKALAJĄCE (Hip hop, trampoliny, Zumba , rozciąganie)

60 min - 70 zł

 

Przed przyjściem na pierwsze zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny 504927481 

 

 Konieczna rezerwacja miejsc!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat STUDIO TAŃCA ALIBI Dorota CioŁkowska

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie