Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Dancing Queen Studio Tańca

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie)

Opis

Zajęcia stałe

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w regularnych zajęciach Studia tańca Dancing Queen oraz Klubu sportowego Aikido Sohei. Jesteśmy przekonanani, że systematyczne uczęszczanie na zajęcia przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia, sylwetki oraz kondycji fizycznej. Wszystkie dzieci biorące regularny udział w zajęciach rozwiną się ruchowo, nabiorą większej świadomości własnego ciała oraz wrażliwości muzycznej, a także spotkają się z pasją, którą będą mogły systematycznie rozwijać.
Zajęcia stałe odbywają się w Studio zlokalizawanym w samym centrum Grodziska Maz., przy ul. Kilińskiego 5 lok. 11. Na przeciwko Studio znajduje się duży parking.

 • "Jestem mały i już ... tańczę!"

  Balet dla dzieci (4-5 i 6-8 lat) – zajęcia taneczne rozwijające ruchowo, emocjonalnie oraz mentalnie małych uczestników. Zajęcia te będą uczyły prawidłowego wykonywania ruchów opartych na technice tańca klasycznego, a także będą wpływały na rozwój wrażliwości muzycznej, poczucia rytmu oraz orientacji w przestrzeni u najmłodszych. Podczas zajęć będziemy uczyć się poprzez zabawę oraz odgrywanie scenek tanecznych, głównie do utworów wielkich twórców muzyki klasycznej. Roczna praca z dziećmi będzie zakończona występem najmłodszych tancerzy.

 • "A po lekcjach ... tańczę!"

  Taniec nowoczesny dla dzieci (11-14 lat) - zajęcia taneczne oparte na elementach różnych technik tanecznych, tj. jazz, hip-hop, funky, taniec współczesny. Podczas zajęć skupimy się na prawidłowym wykonywaniu kombinacji tanecznych, indywidualnym rozwoju predyspozycji i zdolności każdego uczestnika oraz rozwijaniu koordynacji ruchowej, która przyczyni się do znacznego polepszenia koncentracji niezbędnej do osiągania sukcesów w nauce i całym przyszłym życiu. Roczna praca z młodzieżą będzie zakończona pokazem.

 • "Zajęcia Aikido dla dzieci"

  W aikido szczególny nacisk kładzie się na nieagresywne zachowanie, a obrona w sytuacji koniecznej zawiera strategię naturalnego wykorzystania ataku przeciwnika i obróceniu go przeciwko niemu. Aikido mogą uprawiać zarówno chłopcy, jak i dziewczyn­ki.

  • Zajęcia Aikido:
  • rozwijają fizycznie - wypracowują większą sprawność ruchów,
  • wyrabiają wytrzymałość - obrona terytorium i własności,
  • poprawiają precyzję ruchów - krępowanie ruchów przeciwnika,
  • doskonalą koordynację - uniknięcie zderzenia, uwalnianie z chwytów,
  • uczą rozładowywać napięcia - kompleksowe rozstrzygnięcie bezpośredniego starcia,
  • uczą koncentracji - wtrącenie przeciwnika w ustalone miejsce, usunięcie przeciwnika z danego obszaru.

  Zajęcia Aikido dla dzieci w istotny sposób różnią się od zajęć dla dorosłych. Przede wszystkim największą uwagę przywiązuje się do bezpieczeństwa. W treningach z najmłodszymi nie stosuje się takich elementów obciążających jak na przykład dźwignie na stawy, wysokie rzuty itp. Ponadto w pracy z dziećmi stosuje się zasadę "nauki przez zabawę". W czasie treningu organizuje się wiele zabaw ruchowych, w których aikido jest tylko jednym z elementów.

Zajęcia indywidualne – taniec i fitness

Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty zajęć indywidualnych. Jeśli chcesz aby trening był skupiony wyłącznie na Tobie, co z pewnością przyniesie lepsze efekty, skontaktuj się ze mną. Wspólnie dobierzemy odpowiednie formy zajęć, aby osiągnąć zamierzony cel. Zajęcia indywidualne mogą się odbywać w Studio DQ w Grodzisku Maz., ul. Kilińskiego lok. 11, u Ciebie w domu lub w innym zorganizowanym przez Ciebie, dogodnym do ćwiczeń miejscu.

Taneczne przyjęcia urodzinowe

Nie masz pomysłu na urodzinową niespodziankę dla Twojego dziecka? Zorganizuj mu przyjęcie oparte na zabawach ruchowych oraz tanecznych! Pomysł przewodni przyjęcia oraz poszczególne zabawy będą dostosowane do zainteresowań i osobowości Twojego dziecka, co sprawi, że zarówno ono, jak i wszyscy zaproszeni goście będą się doskonale bawić. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie mieszkańców Grodziska Maz. i okolic, Milanówka, Brwinowa i Podkowy Leśnej.

Taneczne wieczory panieńskie

Organizujesz wieczór panieński i chcesz, aby był pełen atrakcji? Zapraszam do skorzystania z oferty zorganizowania zajęć tanecznych podczas tego wyjątkowego wieczoru! Zajęcia te mogą być w różnych stylach tanecznych, a choreografia z pewnością pobudzi Waszą wyobraźnię do dalszego szaleństwa...

Modern Jive – lekcje indywidualne dla par

Zapraszamy wszystkie pary, które chcą zdobyć umiejętności swobodnego poruszania się po parkiecie podczas rozmaitych przyjęć okolicznościowych. Modern Jive to prosta technika tańca użytkowego, w którą można „wplatać” również własną improwizację zawierająca wiele nietrudnych i efektownych kroków i figur.

Pierwszy taniec dla narzeczonych

Przygotowujesz się do ślubu? Uczyń swój pierwszy taniec wyjątkowym! Wspólnie przygotowana choreografia będzie uwzględniała Wasze muzyczne preferencje i pomysły – nawet te najbardziej zwariowane. Dzięki temu, podczas tego ważnego występu, będziecie piękni oraz pewni siebie. Tworzona choreografia jest zawsze dostosowana do potrzeb i umiejętności narzeczonych, a ostatnia próba odbywa się na sali weselnej (jeśli wesele organizowane jest w okolicach Grodziska Maz., Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej), tak żebyście podczas tej ważnej chwili czuli się pewnie i wyjątkowo.

https://www.youtube.com/channel/UCL3rg5iYVcFD1Rzudp8YgQA

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Dancing Queen Studio Tańca

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie