Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Atrakcje lokalne / Sport

DESANT PAINTBALL

Gniszewo (Pomorskie)

Opis

WITAJ W FIRMIE DESANT PAINTBALL

Lubisz adrenalinę? Szukasz przygody? W takim razie dobrze trafiłeś!

Paintball to zabawa, w którą mogą bawić się wszyscy – bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody.

Wbrew pozorom to nie siła, szybkość czy zręczność komandosa jest ważna w grze a inteligencja oraz umiejętność trafnego podejmowania decyzji.

PAINTBALL TRÓJMIASTO

Od 9 lat specjalizujemy się w organizowaniu rozgrywek w paintball dla Klientów z Gdańska i okolic, i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy w tym najlepsi. Każda z naszych dotychczasowych imprez dostarczyła uczestnikom niezapomnianych przeżyć i mnóstwa radości, dając nam tym samym ogromną satysfakcję i poczucie dobrze wykonanej pracy.

PROFESJONALNA ORGANIZACJA IMPREZ PAINTBALL W GDAŃSKU, GDYNI I W SOPOCIE

Organizowane przez nas gry w paintball są przygotowywane w najdrobniejszych szczegółach i dostosowywane do grupy uczestników oraz charakteru imprezy. U nas świetnie bawią się zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe w każdym wieku. Na nasze imprezy przyjeżdżają Klienci z takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz innych miejscowości z całej okolicy. Naszą specjalnością są imprezy dla grup zorganizowanych np. imprezy firmowe, czy wieczory kawalerskie. Dla takich grup przygotowujemy nie tylko ciekawe scenariusze gry, ale także pełną oprawę imprezy w postaci smacznych posiłków z naszej kuchni polowej, czy też profesjonalnych usług fotografa.

 

PAINTBALL DLA PASJONATÓW I AMATORÓW

Wśród naszych Klientów są prawdziwi miłośnicy gry w paintball, dla których regularne rozgrywki są najlepszą formą relaksu i aktywności fizycznej. Oprócz tego organizujemy cotygodniowe gry otwarte dla wszystkich osób początkujących, które chciałyby zasmakować gry w paintball i poczuć prawdziwą adrenalinę. U nas świetna zabawa jest gwarantowana, a każda impreza jest profesjonalnie przygotowana od A do Z, łącznie ze specjalistycznym sprzętem oraz opieką instruktorów.

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, poczuć niesamowite emocje i świetnie się bawić w grupie innych zapaleńców? Zapraszamy do Desant Paintball!

NIP:  593-202-97-66

REGON: 193000214

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat DESANT PAINTBALL

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00