Atrakcje lokalne Sport Gimnastyka Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Studio Tańca LET'S DANCE

Gliwice (Śląskie)

Opis

Studio Tańca zostało założone przez Annę i Pawła Nawara w 2008 roku. Początkowo zajęcia taneczne prowadziliśmy w okolicznych szkołach i ośrodkach kultury.
Trzy lata później podjęliśmy decyzję o stworzeniu miejsca, gdzie możliwość podjęcia nauki miałoby więcej dzieci, a oferta Szkoły została poszerzona o zajęcia dla dorosłych.
Obecnie Studio Let’s Dance ma swoją siedzibę przy ulicy Kozielskiej 6 i to właśnie tutaj uczęszczają na zajęcia miłośnicy tańca.
Posiadamy obecnie bardzo bogatą ofertę, prowadzimy zajęcia takie jak:  Hip- Hop, Taniec Nowoczesny, Taniec Współczesny, Taniec Klasyczny, Bajkowe choreografie, Akrobatyka. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Szkolimy profesjonalne grupy turniejowe w każdym wieku. Nowe miejsce to również nowe możliwości dlatego poszerzyliśmy ofertę dla dorosłych – Zumba, Latino Solo, Bachata, Samoobrona dla kobiet a także tak bardzo popularny Taniec Użytkowy. Nasi trenerzy prowadzą lekcje indywidualne, na których przygotowują się do pierwszego tańca przyszłe pary młode.
W tygodniu studio rozbrzmiewa różnorodną muzyką, a w weekendy nasi wspaniali animatorzy podejmują gości urodzinowych. Urodziny w Let’s Dance  – to możliwość zorganizowania dwugodzinnej imprezy urodzinowej dla najmłodszych.  Dajemy Państwu również możliwość wynajęcia Animatorów na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Organizujemy wypoczenk dla młodzieży w okresie zimowym oraz letnim. Stacjonarnie odbywają się półkolonie. Od 12 lat dajem możliwość szkolenia się w różnych formach tańca i akrobatyce na obozach tanecznych. To wielka szansa na rozwijanie talentu wraz z dobrą zabawą.
Dzieci, które niż mają możliwości uczęszczać na zajęcia do naszej siedziby mogą tańczyć w swoim przedszkolu lub szkole. Obecnie prowadzimy zajęcia w kilku gliwickich przedszkolach i szkołach w naszej gminie. 
W lutym 2018 roku podjęliśmy kolejne wyzwanie i stworzyliśmy widowisko taneczne jakim jest Turniej Tańca GOLD CONTEST. Ponad 100 zespołów tanecznych zaprezentowało swoje umiejętności w gliwickiej hali Na Sośnicy. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz naszego Studia i Gliwic.

Odwiedź naszą stronę internetową tam znajdziesz więcej informacji wraz z Grafikiem oraz Cennikiem. http://lets-dance.pl/pl

Zachęcamy do mteriałów promocyjnych Naszego Studia https://www.youtube.com/watch?v=bgf5cDjVnO4 

Urodzinki w Let's Dance https://www.youtube.com/watch?v=ivZ2YqYg0jM

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Studio Tańca LET'S DANCE

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15:00 - 21:00
Wtorek 15:00 - 21:00
Środa 15:00 - 21:00
Czwartek 15:00 - 21:00
Piątek 15:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela Nieczynne