Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

Sala Zabaw Filiko

Gdynia (Pomorskie)

Opis

SALA ZABAW DLA DZIECI – FILIKO

Filiko to miejsce przyjazne wszystkim dzieciom i rodzicom. To miejsce, w którym pogodzenie szalonej zabawy dziecka i odpoczynku rodzica w jednym czasie jest możliwe!

Sala zabaw dla dzieci z kawiarnią – FILIKO. To kameralne miejsce, w którym dziecko świetnie się bawi, a rodzic lub opiekun może odpocząć i napić się kawy.

Od poniedziałku do piątku w dwóch małych grupach, od 8:00 do 11:00 i od 11:30 -14:30 prowadzimy zajęcia w ramach Klubu Malucha. To zajęcia adaptacyjne mające pomóc dzieciom nauczyć się, że bez rodziców też można się dobrze bawić. W trakcie pobytu dzieci bawią się swobodnie, ale też uczestniczą w ciekawych zajęciach organizowanych przez nas – zabawy z logopedą, rytmika, taniec, zajęcia plastyczne i sensoryczne. Razem odkrywamy świat i uczymy się zachowań w grupie rówieśników.

Organizujemy tematyczne urodziny dla dzieci. Nasza sala pomalowana jest farbami UV i wyposażona jest w kolorowe światełka oraz lampy UV. Urodziny odbywają się w kameralnej atmosferze, rodzice i dzieci mogą czuć się swobodnie ponieważ sala rezerwowana jest na wyłączność. Świetni animatorzy zapewnią wspaniałą zabawę lub zorganizujemy dla Państwa spotkanie rodzinne w naszej sali.

W naszej ofercie znajduje się też opieka nad dziećmi. Można zostawić dzieci w wieku od 2,5 roku na czas do 4 godzin.

W naszej ofercie znajdują się także popołudniowe zajęcia dla dzieci oraz dla rodziców.

Zapraszamy na nasz profil na facebook`u, gdzie znajdują się najnowsze informacje m.in. o zajęciach, warsztatach i balach.

Klub malucha

Klub malucha to atrakcyjna alternatywa dla przedszkola i żłobka i bardzo dobry sposób na to, aby przygotować siebie i dziecko do pójścia do przedszkola.

Zajęcia odbywają się codziennie (od poniedziałku do piątku), przez 3 godziny. Rodzice ustalają jak często dziecko będzie przychodziło na zajęcia.

Dziećmi zajmują się w tym czasie dwie dorosłe osoby.

W przypadku, kiedy dziecko ma problem z adaptacją do nowej sytuacji i/lub grupy, opiekun może przebywać w części kawiarnianej. Dzięki temu dziecko może nabrać pewności siebie, docelowo jednak dążymy do sytuacji, w której dzieci chętnie żegnają się z rodzicami i zostają w klubiku pod naszą opieką.

PODCZAS TRZECH GODZIN POBYTU DZIECKA W FILIKO:

 • Dzieci mają czas na swobodną zabawę na konstrukcji ze zjeżdżalnią oraz pozostałymi zabawkami dostępnymi w klubiku. Spontaniczna zabawa zachęca dzieci do tego, aby były zaradne i samowystarczalne, a także rozwija ich naturalną, wrodzoną ciekawość świata.
 • Jedzą drugie śniadanie, które przynoszą ze sobą.
 • W zależności od dnia tygodnia, biorą udział w zajęciach dodatkowych takich jak – logorytmika, zajęcia taneczne, rytmiczne, sensoryczne czy plastyczno-techniczne. W okresie wiosennym i letnim, zajęcia odbywają się także w naszym ogródku.

Podczas zajęć, dzieci mają okazję spędzić czas z rówieśnikami i nabrać pewności siebie.

Z tej propozycji skorzystać mogą także rodzice, którzy pracują w domu, studiują lub chcą mieć chwilę dla siebie, będąc przy tym pewnym, że dziecko spędza czas w rozwojowy sposób.

Na zajęcia zorganizowane w ramach klubu malucha, zapraszamy dzieci w wieku od ok. 2 do 5 lat.

Minimalna liczba dzieci w grupie – 6, maksymalna – 15.
1 zajęcia = 3 godzinny pobyt dziecka w sali zabaw.

CENNIK KLUBU MALUCHA

 • 425 zł za miesiąc. W miesiącu odbywają się 22 zajęcia) –  ważność karnetu 5 tygodni od momentu zakupu.
 • 625 zł za miesiąc (2 dzieci – rodzeństwo); ważność karnetu 5 tygodni od momentu zakupu.
 • 10 zajęć w miesiącu – 270 zł.
 • 5 zajęć – 160 zł.
 • 45 zł za jednorazowe zajęcia / 1 dziecko.

Na czas zajęć w klubie malucha, sala zabaw jest zamknięta dla gości z zewnątrz.

GODZINY PRACY KLUBU MALUCHA

8:00 do 11:00 – grupa Skowronki;
11:30 do 14:30 – grupa Sówki.

URODZINY TO DLA DZIECKA WIELKIE I EKSCYTUJĄCE WYDARZENIE. CELEBRUJCIE JE W WYJĄTKOWEJ ATMOSFERZE W NASZEJ SALI ZABAW!

 

Dzieci nie mogą doczekać się swoich urodzin. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie były rozczarowane tym dniem. W naszej urodzinowej ofercie znajduje się wiele atrakcji, które sprawią, że dzieci będą zachwycone!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji urodzin (lub innych imprez dla dzieci) prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy również otwarci na różne pomysły.

GODZINY IMPREZ URODZINOWYCH:

od poniedziałku do piątku:

 • 17:00 – 19:00

w weekendy:

 • 10:00 – 12:00
 • 13:30 – 15:30
 • 17:00 – 19:00

Rezerwacji urodzin można dokonywać telefonicznie, ale także mailowo lub za pośrednictwem fb. Zapraszamy do kontaktu!

REGULAMIN IMPREZ ORGANIZOWANYCH W FILIKO

URODZINY Z ANIMATOREM

Podstawowy pakiet urodzinowy obejmuje:

 • udekorowaną salę urodzinową;
 • poczęstunek dla dzieci: chrupki, żelki, popcorn, ciastka kruche, paluszki, sok jabłkowy i woda;
 • zabawy na konstrukcji;
 • opiekę animatora oraz malowanie buziek;
 • modelowanie balonów;
 • kolorową zastawę, serwetki;
 • upominki dla solenizanta i gości.

Tort oraz świeczki organizują Państwo we własnym zakresie.

Cena –  42 zł za dziecko

URODZINY DLA KSIĘŻNICZEK I RYCERZY

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki!

Sala przyozdobiona na wzór pałacowego wnętrza – różowe tiule, korony…

Każda dziewczynka na czas trwania urodzin otrzyma opaskę koronę oraz tiulową spódniczkę. Zabawy utrzymane w tematyce księżniczek. Chłopcy na czas trwania urodzin dostaną piankowe zbroje oraz balonowe miecze.

URODZINY HAWAJSKIE / VAIANA

Urodziny w tematyce popularnej bajki Vaiana.

Sala przyozdobiona balonami i kwiatami.

Każda dziewczynka na czas trwania urodzin otrzyma hawajską spódniczkę oraz naszyjnik z kwiatami. Zabawy utrzymane w tematyce Vaiana, nauka hawajskiego tańca hula.

URODZINY DLA KOTKÓW I TYGRYSKÓW

Urodziny dedykowane młodszym dzieciom (3 – 4 lata). Podczas trwania urodzin, dzieci zamienią się w małe kotki (chłopcy mogą zamienić się w tygryski). Na czas trwania urodzin dostaną przebrania w postaci kocich uszu, muszki oraz ogonków. Będą bawiły się w kocie zabawy.

URODZINY DLA MAŁYCH DETEKTYWÓW

Impreza dla dzieci, które uwielbiają rozwiązywać zagadki. Podczas trwania urodzin dzieci będą rozwiązywały zagadki dotyczące ukradzionego skarbu. Szukały wskazówek rozłożonych na konstrukcji, wykorzystają do tego latarki ponieważ światło w tym czasie będzie zgaszone. Dzieci przejdą „szkolenie” na detektywa i zrobią sobie odznaki.

Urodziny_detektywi

KREATYWNE URODZINY DLA DZIEWCZYNEK

Urodziny dla dziewczynek połączone z warsztatami rękodzieła. Dziewczynki, podczas urodzinowej zabawy, stworzą dla siebie biżuterię, drzewka szczęścia lub inne ciekawe upominki. Cena zawiera słodki poczęstunek oraz animatora.

 • 42 zł za dziecko + koszt materiałów (opiekun wcześniej ustala koszt materiałów oraz co dzieci będą robiły na warsztatach)

Urodziny_kreatywne

MAŁA WIZAŻYSTKA

Urodzinki, na których dziewczynki będą miały okazję pomalować swoje modelki profesjonalnymi kosmetykami.

Dziewczynka w roli wizażystki wykona makijaż swojej modelce, którą może być mama lub starsza siostra (16+). Wspaniała atmosfera i świetna zabawa. Dziewczynki oraz modelki poznają tajniki wykonywania makijażu.

Wiek wizażystek: 4-12 lat, wiek modelek 16+;
Czas trwania urodzin: 2 godziny, czas trwania warsztatów: 1-1,5 godz.

 • Koszt: 55 zł od pary, minimum 7 par (lub płatność za 7 par).

Tę opcję urodzin, należy rezerwować minimum 2 tygodnie przed planowaną imprezą.

mała-wizażystka

URODZINY Z ZAWODAMI SPORTOWYMI

Urodzinki dla dzieci w wieku od 3 lat.

Na tych urodzinach, w naszym ogródku, trener piłki nożnej poprowadzi rozgrywki sportowe dla dzieci. Osobą prowadzącą zawody będzie trener ze szkółki Socatos.

Urodziny trwają dwie godziny, natomiast zawody sportowe – godzinę. Trener dysponuje odpowiednim sprzętem, który niezbędny jest przy przeprowadzeniu zabaw. To z pewnością fajna propozycja dla chłopców, którzy uwielbiają się sprawdzać, szczególnie w konkurencjach sportowych.

Sugerujemy, żeby na te urodziny, dzieci przychodziły ubrane w dresy

 • Koszt: 45 zł za dziecko, minimum 8 dzieci.

Czas trwania urodzin: 2 godziny.
Czas trwania konkurencji sportowych: 1 godzina.
Tę opcję urodzin, należy rezerwować minimum 2 tygodnie przed planowaną imprezą.

Jesteśmy otwarci na potrzeby jubilatów i nasze animatorki mogą postarać się przygotować zabawy w ulubionej tematyce dziecka.

Rodzinne_spotkania

RODZINNE SPOTKANIE Z OKAZJI URODZIN

Spotkanie rodzinne z okazji urodzin to możliwość rezerwacji sali w przypadku kiedy gości jest mało lub dzieci są za małe na to, aby bawić się z animatorem. Spotkanie trwa 2 godziny, nie ma animatora, dziećmi w tym czasie zajmują się opiekunowie.

Cena: 320 zł (cena zawiera poczęstunek dla dzieci – popcorn, paluszki, kruche ciastka, chrupki, żelki, sok jabłkowy, wodę). Maksimum 15 dzieci, powyżej tej liczby dopłata ustalana indywidualnie.

Podczas spotkania, rodzina i przyjaciele jubilata mają do dyspozycji cały lokal łącznie z ogródkiem. Sala zamknięta jest dla gości z zewnątrz. Istnieje możliwość przyniesienia swojego ciasta.

SERWIS KAWOWY DLA RODZICÓW

Podczas trwania urodzin, rodzice zajmują stoliki w części kawiarnianej. W tym czasie mogą napić się kawy lub herbaty.
Poczęstunek zawiera:

 • kawa z ekspresu ciśnieniowego,
 • herbata bez ograniczeń,
 • woda,
 • ciastka kruche,
 • paluszki

Istnieje możliwość przyniesienia swojego ciasta.

Cena: 90 zł – maksimum 17 dorosłych, powyżej tej liczby dopłata ustalana indywidualnie.

Jeżeli nie są Państwo zainteresowani serwisem kawowym, istnieje możliwość zamawiania jedynie kawy lub herbaty w cenie 5 zł za napój.

DODATKOWO OFERUJEMY:

PROFESJONALNY FOTOGRAF NA IMPREZIE DZIECKA

Dzieci tak szybko rosną, zmieniają się i dorastają. Czasu nie da się niestety zatrzymać, jednak można zachować wspomnienia poprzez fotografię. Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka to bardzo ważne wydarzenie, które warto uwiecznić i stworzyć wyjątkową pamiątkę na lata.

Cena: 250 zł, fotograf jest z Państwem 1,5 godziny. Po więcej szczegółów zapraszamy do FairyDust photography  tel. 513 603 880

PINIATA

„Nie chcę ja srebra, nie chcę ja złota. Rozbić piniatę przyszła mi ochota!”
Świetna zabawa i dużo radości podczas próby zdobycia łakoci.
Piniatę można zamówić u nas z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, postaramy się zrealizować każde marzenie.

Cena : 70 zł pusta, 100 zł z wypełnieniem.

ZABAWA Z BAŃKAMI MYDLANYMI

Cena: 10 zł za 10 min.

ZAPROSZENIA

Cena: 1 zł za sztukę

BALONY Z HELEM

Cena uzależniona od rodzaju i ilości

Sala zabaw dla dzieci

Sala zabaw w Filiko jest przystosowana zarówno dla raczkujących maluchów, jak i dla starszych dzieci, które opisać można jako wulkany energii.

Dla starszych dzieci oferujemy konstrukcję wyposażoną w różnorodne przeszkody, zjeżdżalnię i basen z kulkami. Konstrukcja wykonana jest z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, zadbaliśmy o to, aby nasza sala zabaw wykonana była zgodnie z normami obowiązującymi w Polsce i UE.

Zabawa na konstrukcji jest także nieodłącznym elementem wszystkich przyjęć urodzinowych organizowanych w Filiko. Dostarcza dzieciom wiele rozrywki i wrażeń, a przy okazji stymuluje rozwój motoryczny. Na konstrukcję mogą wejść także młodsze dzieci ale tylko pod opieką dorosłego.

OFERTA:

Cena za jedno dziecko:

 • do pół godziny: 7 zł
 • jedna godzina: 12 zł
 • czas nieograniczony: 17 zł

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Sala Zabaw Filiko

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie