Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Sztuki walki Atrakcje lokalne / Sport

Polska Grupa Krav Maga

Chojnów (Dolnośląskie)

Legionowo (Mazowieckie)

Łochów (Mazowieckie)

Marki (Mazowieckie)

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie)

Warszawa (Mazowieckie)

Wołomin (Mazowieckie)

Wyszków (Mazowieckie)

Zambrów (Podlaskie)

Ząbki (Mazowieckie)

Opis

POLSKA GRUPA KRAV MAGA DLA DZIECI

Oddziały Polska Grupa Krav Maga Junior powstały dla dzieci w celu zapewnienia im prawidłowego rozwoju fizycznego, budowania motoryki oraz funkcjonalności ciała. PGKM Junior to doskonała alternatywa dla godzin spędzonych przed telewizorem lub komputerem – wnosząca w to miejsce niezbędny rozwój fizyczny, kontakt z rówieśnikami a także unikatowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, dostosowane do wieku dzieci.

Zajęcia prowadzone przez znakomicie przygotowaną i doświadczoną kadrę instruktorską dają wiele korzyści dla dzieci a także ich rodziców. Dzieci uczestniczące w zajęciach poza wyżej wymienionymi korzyściami mają także stworzone warunki do rozładowania swojej energii w sposób produktywny i bezpieczny. Wypracowany od najmłodszych lat nawyk sportowego stylu życia skutkuje lepszą sprawnością fizyczną, większa pewnością siebie, pewniej podejmowanymi decyzjami w życiu a także bardzo dobrym nawiązywaniem i podtrzymywaniem kontaktów z ludźmi. Wszystko to składa się na lepszy komfort życia wypracowany od najmłodszych lat i oparty na umiejętnościach działania w sytuacjach zagrożenia, a także obrony siebie i bliskich. Rodzice zyskują pewien poziom zdyscyplinowania u dzieci poprzez regularne treningi.

Bezpieczne rozładowanie energii przez dzieci a także wspólne tematy, przeżycia i osiągnięcia zdobywane podczas zajęć Polskiej Grupy Krav Maga Junior.

Dzieci trenujące w PGKM Junior są w wieku 7-13 lat. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Na treningu uczestnicy mają zapewniony profesjonalny sprzęt taki jak tarcze do uderzania i kopania a także materace lub matę treningową. Treningi odbywają się tylko w obiektach przeznaczonych do uprawiania sportu dla dzieci i dorosłych. Aby rozpocząć przygodę w sekcji Polska Grupa Krav Maga Junior należy skontaktować się z instruktorem w najbliższej okolicy lub bezpośrednio z szefem szkolenia Ronaldem Rozbickim.

Dla dorosłych:

Przygotowujemy kobiety do podniesienia swoich umiejętności w sytuacjach agresywnych. Panie nauczą się u nas m.in. uderzać, kopać, reagować na próby chwytów, wciągania w niebezpieczne miejsca, jak również rozpoznawania zagrożeń i ich unikania.

Panowie poznają u nas możliwości podniesienia poziomu bezpieczeństwa swojej rodziny – od rozpoznawania zagrożeń i ich zapobiegania, po rozwiązania ratujące życie. Zarówno kiedy spotykamy się z nieuzbrojonym, jak i uzbrojonym agresorem a także, kiedy mamy w swoich rękach broń typu: nóż, kij, czy broń palną.

PGKM to również nauka walki nożem, kijem i przede wszystkim umiejętności bojowego użycia broni palnej, które są znakomitym dopełnieniem naszej oferty dla tych wszystkich, którzy szukają profesjonalnej szkoły walki i samoobrony.

Dzięki naszym treningom poprawisz wydolność organizmu, funkcjonalność ruchową oraz zdobędziesz siłę fizyczną a także mentalną – tak bardzo potrzebną by stawić czoła agresywnym zagrożeniom, jak również codziennym problemom.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę: https://pgkm.pl

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Polska Grupa Krav Maga

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie