Escape room Organizacja urodzin Atrakcje lokalne Sport Paintball / Laser tag / Strzelnica Atrakcje lokalne / Sport

Laserhouse

Bytom (Śląskie)

Katowice (Śląskie)

Sosnowiec (Śląskie)

Rybnik (Śląskie)

Częstochowa (Śląskie)

Opis

Laserhouse to miejsce do gry w laserowego paintballa. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą na specjalnie przygotowanej arenie w stylu gier komputerow.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników adrenaliny i dobrej zabawy - indywidualnie jak i grupy zorganizowane ;)!

W naszej ofercie:

URODZINY DLA DZIECI !

Urodziny dla dzieci

W Laserhouse można zorganizować urodziny dla dzieci już od 7 roku życia. Wystarczą tylko 2 gry, aby cena biletów zawierała: stolik dla gości, rozbrajanie bomby, pamiątkowe zdjęcia z całej imprezy oraz drobne upominki dla każdego z uczestników zabawy. 

Dla wszystkich klientów organizujących u nas imprezę urodzinową przygotowaliśmy specjalne promocje:
 
  • Od poniedziałku do czwartku dla każdego dziecka biorącego udział
    w grach laserowych na imprezie urodzinowej - półlitrowy napój gratis! Różne smaki i rodzaje do wyboru.
     
  • Dodatkowo od poniedziałku do czwartku trzecia gra w Laserowy Paintball 50% taniej! 
     
  • Ale to jeszcze nie wszystko! Powyżej 10 gości, jeden solenizant gra za darmo!

 

W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Oferty Urodzinowej lub prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym lokalem. 

 
 

Escape the Room w Twoim domu - wynajem

Escape the Room w Twoim domu

Urodziny dziecka w ogrodzie? Wieczór ze znajomymi w domu? Każdy powód spotkania się z ludźmi jest właściwy, a my możemy Wam dostarczyć dodatkową atrakcję!

Co powiecie na walizkę zagadek?

Brzmi ciekawie?

To może jeszcze bardziej intrygująco zabrzmi rozbrajanie bomby z tykającym w tle zegarem...    a może Escape the Room na waszej imprezie....

Oferujemy możliwość wynajmu urządzenia wraz z gotowymi zestawami zagadek – dla dzieci i dla dorosłych. Walizkę zagadek można odebrać osobiście u nas w lokalu, a jeśli chcecie to dowieziemy ją do Was. więcej informacji                                                                              

 
 

WYJŚCIA SZKOLNE

Wyjścia szkolne, wycieczki klasowe

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów, którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do Laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna, a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Wyjście do Laserhouse to nie tylko świetna zabawa, ale również  nauka zasad fairplay, zdrowej rywalizacji oraz działania w grupie. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.                                                                                                                                                                                                                                             
 
 

LASER TAG - LASEROWY PAINTBALL 

Laser Tag, Laserowy Paintball

Nasza główna atrakcja Laser Tag, potocznie zwana Laserowym Paintballem, to bardziej przyjazna forma tradycyjnego paintballa, w której nie musimy się obawiać siniaków. Każdy gracz zostaje wyposażony w elektroniczną kamizelkę, by na pół godziny przenieść się do wirtualnego świata znanego dotychczas wyłącznie z gier komputerowych. Zabawa jest w pełni bezpieczna i mogą w niej brać udział zarówno dorośli, jak i dzieci już od 7. roku życia!
 
 
 

WALIZKA ZAGADEK - BOMBA !

Walizka zagadek, rozbrajanie bomby

Walizka zagadek to dodatkowa atrakcja, z której można skorzystać w każdym z naszych lokali. Do gry dołączona jest instrukcja, zgodnie z którą po kolei postępujemy tak, aby wykonać poszczególne zadania. Walizka zagadek z pewnością urozmaici imprezy urodzinowefirmowewyjścia szkolne oraz wszelkie imprezy plenerowe.                                                                                                                                                                                                                              
 
 
 
 

LASEROWY LABIRYNT 

Laser Maze, Laserowy labirynt

Laserhouse można nie tylko skorzystać z Laser Tag, ale również z Laser Maze, czyli Laserowego Labiryntu! Gra imituje znane z filmów akcji systemy zabezpieczeń w bankach czy muzeach. Zadaniem gracza jest pokonanie przeszkód w postaci wiązek lasera i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde naruszenie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację.
 
 
 

IMPREZY FIRMOWE

Imprezy firmowe, integracja, team building                                                                                                                                                                                           Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy integracyjnej dla swoich pracowników lub klientów, proponujemy nowatorską na naszym terenie formę rozrywki. Specjalnie przygotowane scenariusze gier to unikalna forma integracji. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą  połączyć tradycyjne spotkania firmowe z ciekawą formą rozrywki. Organizacja interesujących spotkań dla pracowników niekoniecznie musi wiązać się z kilkudniowym wyjazdem. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą -  Imprezy firmowe.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Laserhouse

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie