Sport Gimnastyka Atrakcje lokalne / Sport

CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)

Opis

Zajęcia ogólnorozwojowe

 "CWZS ZAWISZA" Klub Gimnastyczny Bydgoszcz  w ramach swych zadań statutowych prowadzi dla dzieci i młodzieży różne formy zajęć i ćwiczeń usprawniających oraz ruchowych, tak dla początkujących jak i dla zaawansowanych m.in. przygotowujących do szkolenia specjalistycznego w klasach o profilu sportowym Szkoły Podstawowej nr 15 z oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu od września do czerwca  i trwają 60 minut.  Program szkoleniowy dostosowany  jest dla dzieci początkujących jak i bardziej zaawansowanych ruchowo. Dla chętnych osób tworzone są grupy wakacyjne. Po zakończonym roku szkolnym w celu kontynuacji zajęć należy ponownie zapisać dziecko na listę. Rodzice i opiekunowie dzieci uczestniczących w zajęciach proszeni są o zajmowanie miejsc na trybunach w czasie, gdy dzieci ćwiczą na sali gimnastycznej.

Gimnastyka rekreacyjna- naborowa ma na celu usprawnienie i  osiąganie większej sprawności, w związku z tym utworzone są poziomy zaawansowania, gdzie przydział do danego poziomu jest w oparciu o testy kwalifikacyjne. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu  (pn-śr; wt-czw:) o godzinie 18.30 do 19.25 oraz w piatki od 18-20. Dla najmłodszych ( 4-5 lat) utworzone są zajęcia ogólnorozwojowe dwa razy w tygodniu.

 

Adres:

ul. Gdańska 163 
85-915 Bydgoszcz

Kontakt:
tel. 787-743-947 – Kierownik Klubu

tel. 531443727 – Koordynator Klubu

 


E-mail: klub@gimnastyka-zawisza.pl
 

REGON: 340021272    NIP: 967-121-09-47    

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie