Sport Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Studio Tańca MAX DANCE

Białystok (Podlaskie)

Opis

STUDIO TAŃCA MAX DANCE to miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.
W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia,  oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych. W ofercie znajduje się m.in.: kurs tańca towarzyskiego dla par lub singli, taniec użytkowy, discofox 2 na 1,  taniec brzucha, sexy Dance, high heels, chair dance, dancehall, twerk, stretching, pilastes, broadway jazz, jazz, burleska, latino solo, salsa solo, lady’s styling oraz zajęcia taneczny mix dla dzieci.
Dzięki tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie - od dostojnych, salonowych walców poprzez gorące klimaty latino i energetycznej zumby®
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz udział w wielu tanecznych szkoleniach i warsztatach. sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość  poznawania kultury tanecznej całego świata.
 
Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne oraz  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie .Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.

DISCOFOX DLA PAR
Discofox to taniec użytkowy, w Polsce przyjęła się także nazwa „dwa na jeden” (2 na 1). Discofox możemy tańczyć prawie do każdej muzyki dyskotekowej, niezależnie od jej tempa. Kroki i przejścia taneczne tego tańca to kompilacja wielu styli tanecznych, zawiera elementy samby, salsy, cha-cha-cha, rock and rolla a nawet jazz, dzięki temu jest ciekawy i nieskomplikowany zarazem. Discofox to taniec użytkowy, którego największą zaletą jest uniwersalność, gdyż może być tańczony praktycznie do każdej muzyki i na każdej imprezie. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak i dla pary młodej jako pierwszy taniec weselny.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA PAR
Na kursach podstawowych realizowany jest światowy program taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe-walc angielski, tango, walc wiedeński oraz tańce latynoamerykańskie-salsa, cha cha, jive, bachata.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA SINGLI
Jeśli chcesz nauczyć się tańca towarzyskiego a nie masz partnera lub partnerki, to właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten kurs. Jest to również okazja do miłego spędzania wolnego czasu i zawarcia nowych znajomości.
 W programie kursu znajdują się tańce:
standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński
latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, bachata
taniec użytkowy: discofox.
Na kursie jest taka sama liczba pań i panów. Podczas każdych zajęć odbywają się zamiany partnerów.

LATINO SOLO
Latino solo to niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich: samby, salsy, bachaty, rumby, cha chy, jive’a oraz pasodouble.
To zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek  nie gra roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec. Tańce w rytmach latynoskich sprawiają, iż każdy mięsień nabierze sprężystości.

SALSA SOLO
Salsa solo to znakomity sposób na rozwijanie własnych umiejętności tanecznych, a także na poprawę kondycji i utrzymanie linii. Daj ponieść się gorącym latynoskim rytmom!
Zajęcia prowadzone solo, w których mogą uczestniczyć Panie jak również Panowie. To taniec dla każdego, ponieważ łatwo nauczyć się jej podstaw, a potem stopniowo doskonalić umiejętności. Salsa pasuje do prawie każdej muzyki, a więc jest bardzo praktyczna. Salsa pozwala na improwizację – nawet tańczona w parze, a przede wszystkim jest pełna humoru i pozwala dobrze się bawić.

LADY’S STYLING
Zajęcia taneczne stworzone specjalnie dla kobiet. Przy gorących rytmach salsy oraz cha chy stawiany jest przede wszystkim nacisk na pracę wszystkich atrybutów kobiecych-klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Ciekawe ujęcie choreografii wydobędzie z każdej uczestniczki uwodzicielkę. Zajęcia nie tylko rozwiną koordynację ruchową, ale i pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie. Nauczymy się gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu.

BROADWAY JAZZ
Technika tańca łącząca w sobie taniec jazzowy, klasyczny, stepowy, rewiowy. Niezwykle ekspresyjna i widowiskowa. Podczas zajęć poznasz kroki tańca musicalowego, które przeniosą Cię do Ameryki lat 20. Jeśli chcesz poczuć się jak na scenie nowojorskiego Broadwayu i zatańczyć jak bohaterki znanych musicali, te zajęcia są dla Ciebie!

JAZZ
Jego podstawą jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.
Taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych, który nieodłącznie kojarzy się z konwencją teatru muzycznego. Charakterystyczne cechy jazzu to: pulsacja swingowa, kształtująca indywidualny, wewnętrzny rytm, niezależny od akompaniamentu muzycznego oraz policentryzm, czyli izolowanie poszczególnych części ciała tak, by móc poruszać nimi niezależnie. Korzenie tańca jazzowego sięgają Afryki. W kulturze afrykańskiej słowo "jazz" oznaczało siłę, gwałtowność, ekstazę. Jazz to fuzja różnych technik tanecznych, które zaowocowały niezwykłym wachlarzem możliwości ruchowych, zapewniając radość z tańca, a także znakomity efekt wizualny. Ekspresyjne użycie rąk, ramion i nóg; obroty i podskoki - to wszystko odgrywa dużą rolę i pomaga w budowaniu silnych a jednocześnie płynnych, gładkich i bardzo technicznych układów.

PILATES
Pilates to trening całego ciała, połączenie ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami izometrycznymi (siłowymi). Jego celem jest wzmocnienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz ogólna poprawa zdrowia. Główną zaletą tej metody jest prostota ćwiczeń, które trenują nasz umysł i ciało. Tego właśnie brakuje nam , aby po ciężkim dniu pracy wykonać kilka prostych ruchów ,i pozbyć się skumulowanego napięcia, rozluźnić się i nabrać siły.

STRETCHING
To kombinacja ćwiczeń wzmacniających całe ciało w połączeniu z intensywnym rozciąganiem. Jeśli szukasz dynamicznego pełnego podskoków treningu – te zajęcia nie będą w Twoim guście. Tu stawiamy na wsłuchanie się w swoje ciało i wyciszamy poprzez specjalnie ułożoną sekwencje ćwiczeń. Powoli poznajemy i zwiększamy możliwości swojego ciała. Taki trening jest doskonałym uzupełnieniem innych ćwiczeń. Może też występować samodzielnie bo zwiększa siłę i wydolność organizmu. Streching zwiększa napływ krwi do mięśni i rozluźnia, przyspieszając regenerację i spalanie tkanki tłuszczowej; powiększa ruchomość stawów, dzięki czemu zachowujesz prawidłową sylwetkę i nabierzesz sprawności.

BURLESKA
Taniec burleska pierwotnie był artystycznym pastiszem przedstawień operowych. Później wpleciono inne elementy i dodano bogatą w sceniczne rekwizyty erotyczną oprawę. Mimo że burleska jest zdominowana przez kobiety, mężczyźni również zajmują się tym rodzajem sztuki. Burleska ma wiele nawiązań stylistycznych do pin-up. Ważne jest podkreślanie kobiecych kształtów i emanowanie sex appealem. Dużym atutem jest... praca z rekwizytem !!!  Kapelusz, parasol, wachlarz, krzesło - będziemy tańczyć prawie ze wszystkim.

DANCEHALL
Dancehall to taniec pochodzący ze słonecznej i tętniącej życiem Jamajki, który rozpala ciała i porywa na parkiet. Charakteryzuje się niesamowitą ilością kroków, które posiadają swoje nazwy. Z dnia na dzień powstaje ich coraz więcej. Dancehall to nie tylko shake (czyli potrząsanie pośladkami). Poza kobiecymi i seksownymi krokami, dancehall to również dynamiczne, mniej lub bardziej skomplikowane zestawienia kroków niekiedy bardziej "męskie". Na zajęciach w dużej mierze skupimy się nie tylko na izolacjach ciała, co w tym tańcu jest istotnym elementem, ale także na nauce kroków i ich nazw, po czym złączymy całą wiedzę w choreografię.

TWERK
Twerk TO NIE TYLKO potrząsanie pupą w kombinacji: PRZÓD-TYŁ. Do tego stylu tańca zalicza się masa wielorakich ruchów, a z dnia na dzień powstaje ich coraz więcej.
Kobiety uczęszczające na zajęcia wspaniale powiększą zakres ruchu własnych bioder (i nie tylko:)
Odkryją zmysłowość, drapieżność a także delikatność płynącą w ich ciele. Poczują się bardziej atrakcyjne i pewne siebie.
Zajęcia z TWERKu pociągają za sobą wiele korzyści:
pierwszą jest oczywiście nabranie umiejętności potrząsania pośladkami, zmysłowych ruchów bioder (w każdym możliwym kierunku!:)
nauka izolacji ciała (bioder, klatki piersiowej, itp.), zwiększenie świadomości ruchu.
Dzięki zajęciom twerk NIE TYLKO nauczysz się pięknie poruszać. Poprawisz też swoją kondycję, ujędrnisz i podniesiesz swoje pośladki.
Stanie się tak dzięki zarówno twerk'owaniu jak i specjalnie przygotowanym do tego celu ćwiczeniom poprowadzonym w trakcie rozgrzewki.
Poza tym uelastycznisz swoje ciało i będziesz bardziej giętka, a to za sprawą krótkich ćwiczeń rozciągających występujących na początku i końcu zajęć.
Poprawi się także Twoja pewność siebie (to nie uniknione:).
Jak wyglądają zajęcia TWERK?
1. Rozgrzewka (całego ciała z naciskiem na biodra)
2. Ćwiczenia ujędrniające i uwypuklające pośladki i uda
3. Krótkie rozciąganie
4. Podstawy twerku
5. Kobieca choreografia z wplecionymi twerk'ami
6. Rozciąganie
Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia.

SEXY DANCE
Zajęcia oparte są na układzie choreograficznym, w który wplatane są niezwykle kobiece oraz bardzo zmysłowe ruchy. Sexy Dance doskonale wpływa zarówno na ciało jak i psychikę. Zajęcia wzmacniają i rozciągają mięśnie, uczy się również na nich seksownego sposobu poruszania. Uczestniczki pracują nie tylko nad swoją powłoką cielesną ale i nad swym podejściem do niej.. Ta oryginalna mieszanka miękkości, namiętności i szybkich, dynamicznych ruchów stanowi wspaniały sposób na odnalezienie własnego stylu..

CHAIR DANCE
Jest to taniec z wykorzystaniem krzesła. Na zajęciach odkryjesz swoje różne strony - zarówno własnej kobiecości, jak i kreatywności. Na zajęciach uczymy się płynnego poruszania w tańcu, a także różnych nietypowych technik z wykorzystaniem krzesła, o których dowiesz się na zajęciach. Jeżeli chciałabyś próbować czegoś nietypowego i nietuzinkowego, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie Nie zabraknie ciekawych rozwiązań i artystycznych choreografii. Na jednych zajęciach stawiamy na kobiecość, na innnych zaś na wyraz artystyczny w tańcu Różnorodność to drugie imię tych zajęć.

HIGH HEELS
Zajęcia, na których uczymy się poruszać oraz tańczyć na obcasach. Jeżeli chciałabyś swobodnie tańczyć zarówno na imprezach, jak i masz ochotę wyrazić swoje emocję oraz artystyczną stronę swojej duszy w tańcu - to zajęcia dla Ciebie. Na zajęciach pracujemy nad odpowiednią sylwetką, postawą, pewnością siebie, rozciągnięciem, a także nad tym aby jak najswobodniej poruszać się w tańcu. Od czasu do czasu nie zabraknie również floor-worku, czyli pracy z podłogą.
Zajęcia dedykowane są dla kobiet, które pragną poruszać się zmysłowo i z gracją. Zwiększają świadomość własnego ciała, poprawiają sylwetkę oraz uczą chodzenia i tańczenia na obcasach.  W choreografie wplatane są zmysłowe kocie ruchy, dlatego na tych zajęciach poczujesz się jak tancerka z teledysku.

TANIEC BRZUCHA
Tradycyjny orientalny  taniec kobiet, wyzwalający to, co najbardziej uwodzicielskie i zmysłowe. Ta forma ruchu rozwija mięśnie kręgosłupa, rozluźnia stawy bioder, miednicy, ramion oraz szyi. Tancerki odnajdują w sobie miękkość i zmysłowość. W tańcu wykorzystuje się przepiękne orientalne ozdobne pasy, które zawiązujemy wokół bioder: pomagają one doskonalić technikę i .... kuszą. Subtelna muzyka, dzwonienie ozdób na pasach, szmer kobiecych szeptów oraz prawdziwa tajemnica

ZUMBA
Zumba® to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggeaton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba .... i wiele innych.

STRONG 30®
STRONG 30 można opisać w dwóch słowach, czyli KRÓTKO i EFEKTYWNIE. To 30-minutowa wersja treningu Strong by Zumba, który w województwie podlaskim dopiero zdobywa swą popularność, za to na całym świecie zrewolucjonizował rynek fitness. To trening o wysokiej intensywności prowadzony przez muzykę, która powoduje, że pokonujesz swoje ograniczenia i przestajesz liczyć powtórzenia. Strong 30 to połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała. Dlaczego stworzono 30-minutowy format zajęć ? W dzisiejszym społeczeństwie ludzie mają mało czasu i szukają szybkiego treningu, który będzie pasował do ich napiętych harmonogramów, jednocześnie zapewniając doskonałe wyniki.

TANECZNY MIX 3LATKI
Zajęcia te pomogą wprowadzić dzieci w magiczny świat tańca. Ich głównym celem jest nauka podstawowych kroków tanecznych połączona z wszechstronnym i harmonijnym rozwojem dzieci w tym kierunku. Istotnym elementem jest również nauka rytmiki

TANECZNY MIX 4-5LATKI
Nauka tańca dla dzieci w tej grupie wiekowej polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy tańca. Taka forma nauki tańca ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i choreografii, rozwija koordynację ruchową, wyrabia wrażliwość na muzykę, uczy rozpoznawać melodie i rytmy. Z czasem pokazywane są trudniejsze kroki do konkretnych już tańców. Na zajęciach dzieci uczą się zarówno tańca nowoczesnego jak i towarzyskiego.

TANECZNY MIX 6-9 LAT
Podczas zajęć dzieci uczą się układów tanecznych, zajęcia poprawiają koordynację ruchową i pamięć ruchowo - taneczną, jak również rozwijają zdolności artystyczne dzieci. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie. Ważną rzeczą jest praca w grupie: współpraca i kontakt z rówieśnikami. Na zajęciach dzieci uczą się zarówno tańca nowoczesnego jak i towarzyskiego. 

Każdy uczestnik wykupując karnet oświadcza, że zapoznał sie z regulaminem studia tańca MAX DANCE..
Opłaty za zajęcia taneczne należy dokonać przed pierwszymi zajęciami w danym miesiącu.
Cennik obowiązuje od 01.09.2019

CENNIK

DOROŚLI (karnet miesięczny )
1 x tygodniu – 68 zł (4h)
2 x tygodniu – 116 zł (8h)
3 x tygodniu – 150 zł (12h)
Karnet bez limitu - 190 zł
Jednorazowe wejście – 22 zł

* Jeśli zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 2h (np dancehall lub pilates+stretching) traktowane są jako 2 razy w tygodniu i opłata za karnet miesięczny wynosi 116 zł (8h). Jeśli zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5h (np jazz lub stretching - sznurki i szpagaty) opłata za karnet miesięczny wynosi 102 zł (4x1,5h=6h).

* Zniżka studencka 10% - jest uwzględniana tylko przy wykupieniu pełnego karnetu miesięcznego z częstotliwościa 1,2 lub 3 razy w tygodniu.


 
DZIECI
1 x tygodniu – 60 zł (4h)
Jednorazowe wejście – 17 zł

Karnety wystawiane są na dany miesiąc. Ilość wykupionych wejść należy wykorzystać podczas jego trwania. Niewykorzystane godziny nie przechodzą na kolejny miesiąc. Nieobecności można odrobić w danym miesiącu na dowolnych innych zajęciach.
 
LEKCJE INDYWIDUALNE
90 zł - 1 godz. (solo - 45 minut; para - 60 minut)
400 zł - pakiet 5 godz. (płatne z góry)
Termin ważności pakietu lekcji indywidualnych to 3 miesiące. Jest to okres w którym należy zrealizować wszystkie 5 godzin.
 
WIECZORY PANIEŃSKIE (60 minut) :
120 zł - do 10 osób
170 zł - powyżej 10 osób
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki (50zł lub 80 zł) na 2 tygodnie przed terminem wieczoru panieńskiego.
 
Promocja dla nowych klientów - karnet OPEN
Kupując karnet OPEN za 99 zł możesz brać udział przez cały miesiąc we wszystkich zajęciach regularnych w naszym studio. Regularna cena karnetu to 180 zł
Szczegóły oferty
1. W danym miesiącu można wybrać maksymalnie 5 zajęć tygodniowo.
2. Karnet może wykupić nowy klient. Karnet open może wykupić osoba, która uczestniczyła jedynie w warsztatach, ale nie w regularnych zajęciach
4. Karnet open można wykupić 1 raz.
5. Karnet open można wykupić także dla swoich znajomych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w zajęciach tanecznych MAX DANCE
KARNET OPEN WAŻNY JEST DO KOŃCA KAŻDEGO MIESIĄCA np. wykupując karnet 15-go marca jest on ważny do 31 marca (nie 15-go kwietnia).
 
Honorujemy karty: MULTISPORT, FITPROFIT, FITSPORT,  FITLEX, OK SYSTEM.

STUDIO TAŃCA MAX DANCE
Aleja Piłsudskiego 8/1
pierwsze piętro
15-445 Białystok
tel: 500 204 400 
email: biuro@maxdance.pl
 
Godziny pracy recepcji w lipcu 2020:
poniedziałek 16:30 - 19:30
wtorek 17:00 - 19:30
środa 17:00 - 20:30
czwartek 16:15 - 19:30
piątek nieczynne
sobota nieczynne
niedziela nieczynne
W soboty i niedziele recepcja jest otwarta tylko w dniu warsztatów lub maratonów (na pół godziny przed rozpoczęciem).

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Studio Tańca MAX DANCE

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 16:30 - 19:30
Wtorek 17:00 - 19:30
Środa 17:00 - 20:30
Czwartek 16:15 - 19:30
Piątek Nieczynne
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne