Sport Gimnastyka Szkoła tańca Atrakcje lokalne / Sport

Swan Studio Pole Dance Augustów

Augustów (Podlaskie)

Opis

Nasza oferta:

Joga

Na zajęciach prowadzimy różne stopnie intensywności. Klasyczny yoga flow - idealny balans pomiędzy rozciąganiem i wzmacnianiem, bazujący na vinyasa jodze. Zajęcia sprawią, że wzmocnisz ciało i uspokoisz myśli. Hatha Yoga (prowadzona w oparciu o metodę B.K.S. Iyengara) charakteryzuje się dbałością o właściwą technikę i precyzję wykonywania asan. Regularna praktyka pomoże zwiększyć ruchomość stawów, zbudować siłę i elastyczność, przywróci równowagę na poziomie fizycznym i psychicznym. Na koniec stosujemy relaksacyjne techniki jogi i medytacji, wprowadzające uczestnika w stan głębokiego odprężenia. Zrelaksujesz ciało i uspokoisz umysł.

Pole Dance

Połączenie akrobatyki i tańca na rurce pionowej. Pozwolą one w szybkim tempie wzmocnić i rozciągnąć ciało, wyrzeźbić sylwetkę oraz nabrać lekkości i gracji. Jeśli wcześniej trenowałaś Pole dance i nie wiesz jaki poziom wybrać, napisz do nas, pomożemy dobrać odpowiednią grupę.

AcroKids

Ogólnorozwojowy trening dla dzieci w wieku 8-12 lat. Jest idealnym wprowadzeniem do prowadzenia zdrowych nawyków sportowych, jednocześnie wspomaga holistyczny rozwój całego ciała najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przy użyciu drążków pionowych, kół powietrznych oraz w oparciu o ćwiczenia gimnastyczne na matach. To idealna propozycja dla rozwijającego się ciała.

Strong Women

Intensywny trening wytrzymałościowy - wyzwanie dla ciała i niesamowita ekspresja emocji! Trening wzmacniający, w którym zaangażowane są do pracy nasze ramiona, „core”... ale przede wszystkim uda i pośladki. Zwiększa siłę i wysmukla mięśnie. Poprawisz kondycję, spalisz tkankę tłuszczową oraz masę kalorii.

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Swan Studio Pole Dance Augustów

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie