O nas - ForOurKids
How can we help you today?

O nas

Jak mawiał Janusz Korczak – Nie ma dzieci, są ludzie… I właśnie dla tych ludzi, małych, mniej doświadczonych, ale jakże ważnych i pięknych stworzyliśmy tę stronę – bazę wiedzy, wsparcia, pomocy i możliwości, które można zaoferować dzieciom, by stworzyć im pełnowartościowy, szczęśliwy, bezpieczny świat.

Jesteśmy zespołem młodych rodziców, wciąż goniących za wiedzą i możliwościami, które wzbogacą nasze życia rodzinne. Ciągle szukamy, sprawdzamy, badamy wszystko, co związane z dziećmi i chcemy to umożliwić także innym rodzicom. ForOurKids to przestrzeń dla każdej mamy i każdego taty, którzy potrzebują porady, usługi czy dobrego pomysłu, by zagospodarować dziecku czas, a także dla przedsiębiorców, którzy potrafią sprostać potrzebom maluchów i ich rodziców. U nas każdy rodzic znajdzie coś dla swojego dziecka. Mogą to być lekcje języka, pomoc opiekunki, pomysł na wypad za miasto, wskazówki dotyczące wychowania czy nowa zabawka. Z kolei każdy, kto robi coś dobrego dla dzieci, również znajdzie przestrzeń dla swoich usług – można zareklamować swój biznes, zaoferować pomoc, czymś się wymienić, coś sprzedać, gdzieś zaprosić… Świat dziecka jest nieograniczony, dlatego i my nie stawiamy granic, jeśli chodzi o szczęście maluchów i poszerzanie własnych kompetencji.

ForOurKids to miejsce, gdzie znajdzie się wszystko, co związane z parentingiem. To swoista wyszukiwarka potrzeb i spełnień i dla dzieci, i dla ich rodziców. Zapraszamy!